produkt nie jest już w sprzedaży

Wiatraczek 14 ramion duży VIENTO

Opis produktu

Wiatraczek o 14 ramionach duży VIENTO wykonany jest z wysokiej jakości matowej stali nierdzewnej. Designerzy firmy Blomus wzięli w swoje ręce klasyczny przedmiot dziecięcych zabaw i stworzyli z niego elegancki element dekoracyjny Twojego tarasu lub ogrodu. Wiatraczek VIENTO może się pochwalić pięknymi, zaokrąglonymi kształtami swoich czternastu łopatek. Na Twoim tarasie zapewne stanie się centrum uwagi.

Mała rada na zakończenie: krety nie lubią wiatraków z powodu nieregularnych dźwięków i drgań wytwarzanych przez obracające się łopatki. Jeżeli chcesz, żeby nieproszony gość poszedł dalej swoją drogą, to polecamy przymocować wiatraczek na przykład do metalowej rury, która jest prowadzona pod ziemią Twojego ogrodu. W ten sposób drgania będą się szerzyły znacznie dalej.

Wiatraczek VIENTO - krótki opis:

  • Wykonany z wysokiej jakości matowej stali nierdzewnej
  • średnica 20 cm, wysokość 133,5 cm, głębokość 6,5 cm
  • Do wyboru dwa rozmiary

KOD: BM65030

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu

Ulepszamy dla Was Kulinę!

Obecnie przebiegają kluczowe zmiany w naszej administracji magazynowej w celu jeszcze szybszego przetwarzania Waszych zamówień. W związku z tym wysyłka wszystkich paczek jest zawieszona do 4.6.2020. Dziękujemy za wyrozumiałość!