Wesco

> Producent wysokiej jakości produktów ulubionych po całym świecie
Kosze na śmieci w atrakcyjnych wzornictwach
> Designerskie akcesoria do łazienky i kuchni
> Użyte wysokiej jakości kolory proszkowe lub ocynkowane blachy stalowe

104424

Wesco zostało założone w 1867 roku we wschodnich Niemczech. Oferuje szeroką gamę wysokiej jakości <a">kosz na śmieci" href="/kosz-na-smieci:wesco/"> kosz na śmieci i designerskich akcesoriów do kuchnie lub łazienki popularne na całym świecie. Wszystkie produkty tej marki są wykonane z materiałów najwyższej jakości, szczegółowo dopracowane i mają długą żywotność .

Niemiecka firma Wesco została założona w 1867 roku pod nazwą „Westermann & Co;” Wkrótce po założeniu firma zaczęła specjalizować się w obróbce blach na artykuły gospodarstwa domowego i od tego czasu stale poszerza swój asortyment. Obecnie oferuje ponad 50 domowych pojemników na śmieci w wielu atrakcyjnych wzorach . Niektóre z jej modeli bazują na historycznych poprzednikach, które są inspiracją do wykorzystania klasycznych elementów wzornictwa w tworzeniu nowoczesnych produktów. Ale Wesco to nie tylko kosze na śmieci. W asortymencie znajduje się wiele produktów o nietuzinkowym designie - wagi kuchenne w stylu retro z zegarami czy bardzo szeroka gama pudełek na chleb i słoików do żywności. Do produkcji wykorzystywane są wysokiej jakości farby proszkowe lub blachy stalowe ocynkowane.

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie