Wazon Coluna rozmiar M ciemnoszary Blomus

Kod: BM65626
113 zł
W magazynie (4 Szt)
Wazon Coluna doda nowoczesnego stylu do Twojego domu. Prosty design charakterystyczny dla marki Blomus połączony jest z perfekcyjnym wykonaniem i wyjątkowym, solidnym materiałem. Betonowy wygląd jest prawdziwym hitem i pasuje do każdej przestrzeni. Wazon nadaje się zarówno do kwiatów ciętych jak i suszonych oraz dekoracji. Piękno w prostocie jest tym, co docenisz w nim najbardziej.

  • Wazon z doskonałością w prostocie
  • Nowoczesny solidny materiał
  • Ponadczasowy wygląd
  • Unikalny design marki Blomus

Niemiecka firma Blomus tworzy luksusowe produkty do codziennego użytku. Nie chodzi tylko o sam design. W swoich produktach harmonizuje funkcję i formę, łącząc prostotę z pięknem materiału. Tak jest również w przypadku szerokiej gamy akcesoriów dekoracyjnych, które projektanci stworzyli w eleganckim, ponadczasowym stylu.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wazon Coluna wniesie do mieszkania powiew świeżości. Prosty design, który jest typowy dla marki Blomus, został połączony z doskonałym wykonaniem i wyjątkowym, solidnym materiałem. Betonowy wygląd to hit sezonu i odnajdzie się w każdej przestrzeni. Wazon jest odpowiedni do ciętych i suszonych kwiatów oraz innych dekoracji. Piękno tkwi w prostocie.

  • Wazon doskonały w swej prostocie
  • Nowoczesny, wytrzymały materiał
  • Ponadczasowy wygląd
  • Unikalny design marki Blomus

Niemiecka marka Blomus jest producentem luksusowych artykułów do codziennego użytku. Jest to przykład designu, który nie jest tylko celem samym w sobie. W swoich produktach harmonijnie łączy funkcję i formę oraz prostotę i piękno materiału. Nie inaczej jest w przypadku szerokiej oferty dodatków, która charakteryzuje się eleganckim, ponadczasowym stylem.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Misy i wazy dekoracyjne
Gwarancja: 2 lata
Kolor: Szary
Rodzaj produktu: Dekoracyjna miska i wazon
Seria: Blomus COLUNA

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: