Kod: TH1196532138248411
Marka: Thomas
Seria: Thomas ONO
Designer: Kilian Schindler
Kolor / wymiary: biały / Ø 8 cm, wys. 13 cm
Materiał: nadaje się do zmywarki
szkło piaskowane

Opis produktu

Wazon 3w1 ONO niemieckiej marki Thomas jest uniwersalnym produktem, który pełni 3 zupełnie różne funkcje. Jak podpowiada nazwa, możemy wykorzystać go jako wazon na kwiaty. Dzięki przemyślanemu kształtowi posłuży także jako świecznik lub stojak na patyczki zapachowe. Wazon ONO wykonany jest z matowego, piaskowanego szkła. Dla zaoszczędzenia czasu można myć w zmywarce do naczyń (delikatny program).

 • Wielofunkcyjny wazon
 • Z białego, piaskowanego szkła
 • Można myć w zmywarce do naczyń
 • Wyprodukowano w Niemczech

Piękna i bogata w produkty kolekcja ONO zaprojektowana przez Kiliana Schindlera skupia się głównie na najwyższej jakości wykonania i ekologicznym stylu. Kładzie także wielki nacisk na ochronę środowiska, co poskutkowało przyznaniem nagrody "Green Product Award". Kolejnymi zaletami serii ONO są sprytne pomysły i możliwość łączenia z innymi produktami marki Thomas.

ONO – wielofunkcyjna porcelana o prostych liniach i klasycznym, wyjątkowym stylu, świetnie sprawdzi się w codziennym użytku. W kolekcji ONO znajdą Państwo produkty, które uczynią życie o wiele przyjemniejszym.

  KOD PRODUCENTA: 11965-321382-48411

  O firmie Thomas

  Thomas

  Porcelana pierwszej klasy jakości Thomas zdobywa serca młodych ludzi dzięki przemyślanemu designu i zastosowaniu nowoczesnych odcieni kolorów. Ich porcelana zachęca do kreatywnej dekoracji stołu. Proste kształty nadają się zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Dzięki delikatnym liniom łatwo się kombinuje.