produkt nie jest już w sprzedaży

Wazon 28 cm Petals

motyw płatków róż

Opis produktu

Designerska kolekcja Petals została zaprojektowana w roku 2011 jako propozycja zgłoszona na konkurs Nachtmann NEXTGEN, którego celem jest odkrywanie młodych talentów z całego świata. W 2010 roku, we współpracy ze znaną szkołą designu Pratt Institute, rywalizacja miała miejsce w Nowym Jorku – rozbudzonej energią metropolii, gdzie na ulicach słychać 800 języków i dialektów, a inspiracji dostarcza ponad 600 galerii sztuki.

Kolekcję Petals zaprojektował zwycięzca konkursu, młody i utalentowany Alvaro Uribe, który, będąc studentem Pratt Institute, zachwycił jury konkursu swoją propozycją.

Motyw płatków róż sprawia, że wazony i inne szklane dzieła sztuki charakteryzują się lekkością i naturalnym pięknem. Każdy listek został tak zaprojektowany, że trudno się oprzeć dotknięciu wzoru. Nowoczesny i jednocześnie romantyczny design kolekcji rozświetli każdy zastawiony stół.

  • Wysokość wazonu 28 cm, górna średnica 17 cm
  • Z designerskiej kolekcji Petals
  • Odpowiedni do prezentacji bukietu ciętych róż lub królewskich lilii
  • Połączenie stylowego wyglądu i maksymalnej funkcjonalności
  • Lśniące, przezroczyste szkło kryształowe
  • Zwiększona odporność na rozbicie
  • W 100% bezpieczne mycie w zmywarce do naczyń
  • Przyjazne dla środowiska
  • Masa opakowania 3668 g

Nachtmann NEXTGEN: rywalizacja i współpraca

Już od roku 2008 prestiżowe szkoły designu nominują swoich najbardziej utalentowanych studentów do konkursu Nachtmann NextGen, którego celem jest odkrywanie młodych i obiecujących projektantów z całego świata. Niezależna designerka Stefanie Kubanek we współpracy z firmą Nachtmann przydziela zawodnikom zadania. Po zaznajomieniu studentów z praktyczną stroną produkcji szkła bezpośrednio w niemieckich hutach następuje intensywna praca nad produktem.

Zwycięski design przeobraża się z pomysłu w produkt: designerską serię produkowaną pod banderą marki Nachtmann.

KOD: NM88336

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu

Ulepszamy dla Was Kulinę!

Obecnie przebiegają kluczowe zmiany w naszej administracji magazynowej w celu jeszcze szybszego przetwarzania Waszych zamówień. W związku z tym wysyłka wszystkich paczek jest zawieszona do 4.6.2020. Dziękujemy za wyrozumiałość!