Kod: WS32220419
Marka: Wesco
Seria: Wesco - Cytrynowy
Kolor / wymiary: cytrynowy / szer. 15 cm, dł. 13 cm, wys. 27 cm
Materiał: szlachetna stal nierdzewna
wysokiej jakości blacha z farbą proszkową

Opis produktu

Waga kuchenna z zegarem, dekoracyjny przedmiot do każdej kuchni, posiadający dwie funkcje. Z jednej strony znajduje się waga kuchenna, a z drugiej zegar. Waga o maksymalnym obciążeniu do 4 kg. Duża misa do ważenia wykonana jest ze stali nierdzewnej i nadaje się do mycia w zmywarce. Zegar zasilany jest baterią typu AA, dołączoną do zestawu.

Akcesoria kuchenne Wesco w amerykańskim stylu, wykonane z niemiecką precyzją, staną się ozdobą Twojej kuchni. Ich trwałość jest wieloletnia, nawet przy codziennym użytkowaniu. Dzięki temu produkty Wesco docenią nie tylko amatorzy designu, lecz także osoby dbające o środowisko. Gwarancję jakości zapewnia sto pięćdziesiąt lat doświadczenia firmy Wesco w obróbce i przetwarzaniu stali.

KOD PRODUCENTA: 322204-19

O firmie Wesco

Wesco

Firma Wesco została założona w 1867 roku we wschodnich Niemczech. Oferuje szeroki asortyment koszów na śmieci a także wyrafinowane akcesoria do kuchni lub łazienki, które są ulubione na całym świecie. Wszystkie produkty tej marki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, są wyrafinowane i wyjątkowo wytrzymałe.