Zestaw plastikowych desek Functional Form Fiskars 3 szt.

Kod: FISK1059231
103 zł –5 %
Zestaw plastikowych desek Functional Form Fiskars 3 szt.
103 zł –5 % 98 zł
W magazynie (4 Szt)

Dzięki zestawowi zapasowych plastikowych desek do krojenia Twoja bambusowa deska do krojenia zawsze pozostanie czysta i pachnąca.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Trzy zapasowe plastikowe kuchenne deski do krojenia do uzupełnienia zestawu z bambusowymi kuchennymi deskami do krojenia Fiskars 1057550. Drewno jest podatne na wchłanianie różnych zapachów i smaków. Dlatego do krojenia różnych rodzajów żywności należy używać plastikowych desek, które łatwo przymocować do bambusowej deski do krojenia. Jedna deska do mięsa, druga do warzyw, trzeci do wędlin,...

Wymiary desek: 34,5 x 24,5 cm

Kolekcja Fiskars Functional Form

Kolekcja Functional Form składa się z szerokiej gamy wysokiej jakości noży, przyborów kuchennych, naczyń i sztućców. Razem tworzą estetycznie harmonijną kolekcję, która ułatwia codzienne życie poprzez łatwość użytkowania, czyszczenia i przechowywania.

Nowe naczynia kuchenne Fiskars należy umyć przed pierwszym użyciem. Prawie wszystkie naczynia Functional Form nadają się do mycia w zmywarce. Pomimo wszystko zalecane jest mycie ręczne, aby zapewnić dłuższy okres dobrego stanu przyborów i naczyń.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Deski do krojenia
Waga: 0.34 kg
Kolor: Czarny
Materiał: Plastikowy
Właściwości: Można myć w zmywarce
Rodzaj produktu: Deska kuchenna
Seria: Fiskars Functional Form
Margin: E

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie