Zestaw bambusowych desek do krojenia Functional Form Fiskars 3 szt.

Kod: FISK1057550
289 zł –21 %
Zestaw bambusowych desek do krojenia Functional Form Fiskars 3 szt.
289 zł –21 % 228 zł
W magazynie (5 Szt)

Dwie deski do krojenia z naturalnego drewna bambusowego - jedna z profilowanymi rowkami ułatwiającymi krojenie chleba, a druga z wyjmowaną deską z tworzywa sztucznego do różnych rodzajów żywności.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Fiskars Functional Form™ Bamboo Cutting Board Set zawiera deskę do krojenia chleba i pieczywa z rowkami na okruchy i płaską deskę do krojenia z wyjmowaną plastikową deską.

Deski drewniane i deskę plastikową można układać jedną na drugiej i łatwo przechowywać. Otwory w desce do krojenia ułatwiają jej czyszczenie. Deska do krojenia posiada antypoślizgowe silikonowe nóżki , które zapewniają stabilną pozycję podczas krojenia chleba i pieczywa.

Płaska bambusowa deska do krojenia jest idealna do przygotowywania warzyw, owoców, ziół, mięsa oraz do krojenia, układania i serwowania serów i wędlin. Posiada antypoślizgowe silikonowe nóżki i zintegrowaną silikonową wypustkę na górze do wygodnego zestawienia z plastikową i drewnianą perforowaną deską do krojenia w celu przechowywania. Wypustka może być również używana do bezpiecznego czyszczenia ostrza noża oraz do ścierania resztek z powierzchni deski do krojenia.

Obie bambusowe deski do krojenia są wykonane w 100% z certyfikowanego przez FSC® zrównoważonego bambusa (FSC-C108780). Są one pokryte olejem lnianym. Wyjmowana deska z tworzywa sztucznego jest idealna do higienicznego przygotowywania potraw i ni absorbuje zapachów. Plastikową deskę zapasową można zakupić oddzielnie. Zaprojektowany w Finlandii.

W przypadku bambusowych desek do krojenia zalecane jest mycie ręczne.

Wymiary: 27 x 2,2 x 44 cm.

Kolekcja Fiskars Functional Form

Kolekcja Functional Form składa się z szerokiej gamy wysokiej jakości noży, przyborów kuchennych, naczyń i sztućców. Razem tworzą estetycznie harmonijną kolekcję, która ułatwia codzienne życie poprzez łatwość użytkowania, czyszczenia i przechowywania.

Nowe naczynia kuchenne Fiskars należy umyć przed pierwszym użyciem. Prawie wszystkie naczynia Functional Form nadają się do mycia w zmywarce. Pomimo wszystko zalecane jest mycie ręczne, aby zapewnić dłuższy okres dobrego stanu przyborów i naczyń.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Deski do krojenia
Waga: 3 kg
Kolor: Brązowy
Materiał: Bambus
Rodzaj produktu: Deska kuchenna
Rozmiar: 22 cm
Seria: Fiskars Functional Form
K překladu: CZ AUTO-PRO
Margin: A

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie