Kod: WS32010657
Marka: Wesco
Seria: Wesco - Szarobrązowy
Kolor / wymiary: szarobrązowy / Ø 11 cm, wys, 29,5 cm, obj. 1 l
Materiał: stal nierdzewna
żaroodporny plastik

Opis produktu

Termos Wesco dostępny w ulubionych kolorach, aby idealnie pasował do nakrytego stołu. Dzięki zamkniętej konstrukcji ze szklaną butelką wewnątrz napoje pozostaną gorące lub zimne nawet 6 godzin. Ergonomiczna rękojeść z wysokiej jakości plastiku świetnie leży w dłoni. Zamknięcie, które obsługuje się poprzez naciśnięcie, zapewni szybkie i bezpieczne utrzymanie napoju wewnątrz termosu. Nie należy myć w zmywarce.

Akcesoria kuchenne Wesco w amerykańskim stylu, wykonane z niemiecką precyzją, staną się ozdobą Twojej kuchni. Ich trwałość jest wieloletnia, nawet przy codziennym użytkowaniu. Dzięki temu produkty Wesco docenią nie tylko amatorzy designu, lecz także osoby dbające o środowisko. Gwarancję jakości zapewnia sto pięćdziesiąt lat doświadczenia firmy Wesco w obróbce i przetwarzaniu stali.

KOD PRODUCENTA: 320106-57

O firmie Wesco

Wesco

Firma Wesco została założona w 1867 roku we wschodnich Niemczech. Oferuje szeroki asortyment koszów na śmieci a także wyrafinowane akcesoria do kuchni lub łazienki, które są ulubione na całym świecie. Wszystkie produkty tej marki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, są wyrafinowane i wyjątkowo wytrzymałe.