produkt nie jest już w sprzedaży

Talerz Sphère czarny ze złotym zdobieniem Solid

do profesjonalnej prezentacji potraw

Opis produktu

Porcelanowy talerz Sphère z czarnej porcelany francuskiej marki Revol ze względu na swój sferyczny design i pogłębiony środek doskonale nadaje się do profesjonalnej prezentacji potraw. Jego szerokie, matowe brzegi kontrastują z błyszczącym emaliowanym środkiem, są idealne do rozmieszczenia dekoracji czy też sosów dopełniających Państwa specjały.

Można go używać do serwowania dowolnych dań z bogatego jadłospisu. Nadaje się do przystawek, deserów, owoców morza, pierożków ravioli oraz zup. Im bardziej kolorowa będzie Państwa potrawa, tym piękniej zaprezentuje się na talerzu Sphère.

Porcelanowy talerz Sphère z emaliowanym środkiem przemieni nawet najzwyklejsze spaghetti w wykwintną kolację. Talerz jest wykonany z wysokiej jakości francuskiej porcelany, która jest w 100% naturalna, nie zawiera kadmu ani ołowiu. Jest nieporowata i nie absorbuje żadnych tłuszczy, bakterii ani zapachów. Jest odporna na szoki termiczne, można jej używać również w zamrażarce, kuchence mikrofalowej, a nawet w piekarniku. Nadaje się do mycia w zmywarce.

KOD: RV650356

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu