produkt nie jest już w sprzedaży

Talerz śniadaniowy Ø 23 cm Michalsky

Opis produktu

Talerze Michalsky wykonane są z wysokiej jakości porcelany w ponadczasowym, białym kolorze. Są odporne na zarysowania, nadają się do użycia w piekarniku, kuchence mikrofalowej, zmywarce, a nawet zamrażalniku.

Kolekcja obejmuje talerze śniadaniowe, obiadowe i głębokie. Ważnym elementem designu talerzy są delikatne czarne linie, które od razu zwracają uwagę na nakrytym stole. To właśnie drobne detale, w połączeniu ze sprawdzonym procesem produkcji, sprawiają, że kolekcja Michalsky jest wręcz doskonała.

Talerz śniadaniowy Michalsky - krótki opis:

  • Wykonany z wysokiej jakości białej porcelany
  • Średnica 23 cm
  • Odporny na zarysowanie
  • Nadaje się do piekarnika, kuchenki mikrofalowej i zamrażalnika
  • Można myć w zmywarce

Ponadczasowa kolekcja Michalsky wyraża współczesny, miejski styl życia. Jest nową interpretacją designu marki WMF z lat dwudziestych. Powstała z myślą o wymagających użytkownikach, którzy cenią połączenie światowej mody, współczesnego designu i klasycznego stylu spożywania posiłków. Nadaje się na każdą okazję.

Powstała we współpracy ze światowej sławy projektantem Michaelem Michalskym. Łączy archetypiczne formy odwołujące się do spuścizny marki WMF i geometryczne, linearne kształty nowoczesności. Każdy poszczególny element został osobno zaprojektowany, z akcentem na stronę wizualną, ale przede wszystkim na wygodę i wrażenia w trakcie użytkowania. Razem tworzą zachwycającą, harmonijną całość.

Seria wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, zgodnie ze standardami Michaela Michalsky i WMF. Kolekcja obejmuje sztućce nierdzewne ze stali Cromargan protect®, białą porcelanę, szklanki i kieliszki ze szkła kryształowego oraz akcesoria z polerowanej stali nierdzewnej Cromargan®. Całość łączy jednolity, zapierający dech w piersi design.

Mieszkający w Berlinie Michael Michalsky jest jednym z najlepszych niemieckich projektantów, znanym z designu „lifestyle” i prób łączenia mody z muzyką. Po szkole średniej studiował na College of Fashion w Londynie. Rozpoczynał karierę jako kierownik konstrukcji w niemieckiej firmie Levi Strauss & Co. Następnie pracował w firmie Adidas, gdzie przez sześć lat był dyrektorem kreatywnym. Zakres jego działalności obejmuje design produktów i wnętrz, modę firmową, inscenizacje. Współpracuje również z artystami o międzynarodowej sławie.

Jego nazwisko związane jest z wieloma światowymi markami, m.in. MCM, Tchibo, czy Kappa China. Ma również swoją własną markę modnej odzieży Michalsky. Od roku 2009, kiedy założył agencję Michalsky Designlab, z jego usług korzystają klienci z całego świata i różnych gałęzi przemysłu. Współpracował ze znanymi firmami, np. Sony, DHL, Disney i BMW.

KOD: WM0650819440

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu