Kod: ES887325
Marka: Eva Solo
Seria: Eva Solo Legio Nova grey
Designer: Ole Palsby
Kolor / wymiary: szary / Ø 25 cm
Materiał: można trzymać w zamrażalniku do -70°C
można używać w mikrofalówce
nadaje się do zmywarki
nadaje się również do piekarnika
porcelana

Opis produktu

Seria porcelany Legio Nova duńskiej marki Eva Solo teraz oprócz ponadczasowej bieli jest dostępna w atrakcyjnym odcieniu szarości. Skandynawska prostota, nostalgia, domowe ciepło – krótko mówiąc, seria inspirowana stylem życia zwanym „hygge”.

Przepis na życie najszczęśliwszego narodu na świecie jest prosty: wystarczy dodać domowe ciasto, sycącą zupę lub gorącą kawę, doprawić towarzystwem przyjaciół i rodziny, rozsiąść się wygodnie w ciepłej kuchni lub okryć się mięciutkim kocem i cieszyć się każdą chwilą...

Porcelana Legio Nova to czyste linie i wyrafinowany relief z wysokiej jakości szkliwionej porcelany. Atrakcyjny design serii efektownie podkreśla piękno serwowanych potraw.

Dzięki zasadzie stworzenia asortymentu naczyń o kompatybilnych rozmiarach możliwe jest łączenie porcelany Legio Nova z różnymi produktami z serii Legio®, Amfio i CLASSIC. Znajdą Państwo tutaj ulubione naczynia o okrągłych i owalnych kształtach.

O porcelanie Legio Nova w skrócie:

  • Dostępna w klasycznej białej oraz naturalnej szarej wersji kolorystycznej
  • Wyprodukowana z wysokiej jakości szkliwionej porcelany.
  • Naczynia nadają się do użycia w piekarniku, kuchence mikrofalowej i zamrażalniku.
  • Jeżeli chcą Państwo zapiec lub ogrzać potrawę w tym samym naczyniu, w którym zostało zamrożone, proszę włożyć je do chłodnego (nierozgrzanego) piekarnika.
  • Nie jest przeznaczona do użytku na bezpośrednich źródłach ciepła, jak np. kuchenka gazowa lub elektryczna.
  • Wszystkie produkty z porcelany Legio Nova można myć w zmywarce.
  • Gwarancja na porcelanę 10 lat!

KOD PRODUCENTA: 887325

O firmie Eva Solo

Eva Solo

Duńska firma Eva Solo od roku 1913 dostarcza na rynek produkty, które szczycą się wysoką jakością i wyjątkowo przemyślanym, funkcjonalnym designem.