Kod: RV649589
Marka: REVOL
Seria: REVOL Equinoxe
Kolor / wymiary: błękitny / Ø 15 - wys. 5,6 cm
Materiał: można trzymać w zamrażalniku
można używać w mikrofalówce
nadaje się do piekarnika do 300°C
nadaje się do zmywarki
porcelana Revol

Opis produktu

Seria Equinoxe w skrócie:

  • design inspirowany siłą przyciągania
  • częściowo szkliwiona
  • z wysokiej jakości ciemnej francuskiej porcelany
  • idealna do codziennego stosowania, solidna porcelana
  • nadaje się do piekarnika (+300°C) i do mikrofalówki
  • można myć w zmywarce

Equinoxe to bardzo niezwykła seria porcelany marki Revol. Equinoxe po francusku oznacza równonoc. Słońce i księżyc grają w swoją grę z ziemią, ich wspaniałe siły przyciągania wywołują przypływ i decydują o porach roku. Czas kiedy zima przechodzi w wiosnę i lato w jesień to moment, który rozpoczyna roczne zbiory i pobudza kreatywność szefów kuchni w gonitwie za nowymi składnikami. Powstaje kolor harmonijny, miękki, błyszczący, ale zawsze delikatny. Kolor prowadzący rękę kucharza na drodze do perfekcyjnej harmonii w prezentacji dania.

Seria Equinoxe jest wykonana z wysokiej jakości francuskiej porcelany firmy REVOL, jest ona 100% naturalna, nie zawiera kadmu ani ołowiu. Ma bezporową powierzchnię i nie absorbuje żadnych tłuszczy, bakterii czy zapachów, czym zapewnia higieniczne przygotowanie potraw dla Państwa bliskich. Porcelana ta jest odporna na duże zmiany temperatur, można jej używać w piekarniku (+300°C), mikrofalówce, zamrażalniku i myć w zmywarce.

KOD PRODUCENTA: 649589

O firmie REVOL

REVOL

Revol to tradycyjna rodzinna firma założona w 1768 roku w miejscowości Ponsas. Ten wykonawca porcelany oferuje szeroką gamę naczyń i akcesoriów do gotowania i zastawy stołu. Być może najbardziej znane są "pogniecione" kubeczki w różnorodnych dekoracjach i rozmiarach.