Kod: RV650643
Marka: REVOL
Seria: REVOL Color Lab
Designer: Revol
Kolor / wymiary: żółty Citrus / Ø 25 cm, wys. 2,5 cm
Materiał: można trzymać w zamrażalniku
można używać w mikrofalówce
nadaje się do piekarnika do 300°C
nadaje się do zmywarki
porcelana Revol

Opis produktu

Przedstawiamy kolorowy talerz do dania głównego Color Lab. Porcelanowy talerz Color Lab jest emaliowany jedynie w górnej części. Jego okrągły i doskonale płaski kształt będzie stanowił wsparcie dla Państwa kreatywności. Nadaje się do piekarnika, a także do kuchenki mikrofalowej, można go myć w zmywarce do naczyń. Każdy z talerzy jest oryginalny, lśniący i nasycony kolorem. Barwy i kształty można dobierać dowolnie i dzięki temu cieszyć się pięknem życia!

Seria Color Lab w skrócie:

  • Ręczna produkcja z porcelany kulinarnej, długa żywotność
  • Ręcznie glazurowane oryginalnymi glazurami REVOL, zapewniające unikalne wykończenie powierzchni
  • Solidne, nadaje się do piekarnika, kuchenki mikrofalowej i zmywarki do naczyń
  • Umożliwia łatwe przechowywanie i oszczędność miejsca dzięki piętrowemu układaniu
  • W kilku wariantach kolorystycznych
  • Wyprodukowane we Francji

Produkty z serii Color Lab są wielofunkcyjne i inspirujące. Seria zrodziła się w sercu fabryki REVOL, w jej laboratorium, gdzie powstają projekty kolorów. Porcelana produkowana jest ręcznie i oznaczana znakiem jakości REVOL. Każdy z tych urzekających przedmiotów glazurowany jest ręcznie zgodnie z doświadczeniem nabytym od 1768 roku. Osiągnięcie identycznych odcieni kolorów wcale nie należy do łatwych i wymaga sporego doświadczenia, ponieważ naturalne piękno kolorowych pigmentów ukaże się oczom dopiero podczas wypalania.

KOD PRODUCENTA: 650643

O firmie REVOL

REVOL

Revol to tradycyjna rodzinna firma założona w 1768 roku w miejscowości Ponsas. Ten wykonawca porcelany oferuje szeroką gamę naczyń i akcesoriów do gotowania i zastawy stołu. Być może najbardziej znane są "pogniecione" kubeczki w różnorodnych dekoracjach i rozmiarach.