produkt nie jest już w sprzedaży

Taca średnia szara Stratus Color Lab

Opis produktu

Przedstawiamy kolorową tacę Color Lab na chwile spędzane z rodziną – odpowiednią do prezentacji przekąsek, podawania wędlin i serów, tapas, sushi, szaszłyków oraz kanapek. Porcelanowa taca Color Lab jest emaliowana jedynie częściowo, co dodaje jej oryginalności, jak zresztą całej serii Color Lab. Nadaje się do piekarnika, a także do kuchenki mikrofalowej, można ją myć w zmywarce do naczyń.

Każda taca jest oryginalna, lśniąca i nasycona kolorem, wyposażona w otwór i specjalnie wygiętą pośrodku krawędź zapewniającą łatwiejsze użytkowanie. Barwy i kształty można dobierać dowolnie i dzięki temu cieszyć się pięknem życia!

Seria Color Lab w skrócie:

  • Ręczna produkcja z porcelany kulinarnej, długa żywotność
  • Ręcznie glazurowane oryginalnymi glazurami REVOL, zapewniające unikalne wykończenie powierzchni
  • Solidne, nadaje się do piekarnika, kuchenki mikrofalowej i zmywarki do naczyń
  • Umożliwia łatwe przechowywanie i oszczędność miejsca dzięki piętrowemu układaniu
  • W kilku wariantach kolorystycznych
  • Wyprodukowane we Francji

Produkty z serii Color Lab są wielofunkcyjne i inspirujące. Seria zrodziła się w sercu fabryki REVOL, w jej laboratorium, gdzie powstają projekty kolorów. Porcelana produkowana jest ręcznie i oznaczana znakiem jakości REVOL. Każdy z tych urzekających przedmiotów glazurowany jest ręcznie zgodnie z doświadczeniem nabytym od 1768 roku. Osiągnięcie identycznych odcieni kolorów wcale nie należy do łatwych i wymaga sporego doświadczenia, ponieważ naturalne piękno kolorowych pigmentów ukaże się oczom dopiero podczas wypalania.

KOD: RV650850

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu