Kod: WS32210258
Marka: Wesco
Seria: Wesco - Rubinowy
Kolor / wymiary: rubinowy / dł. 35 cm, szer. 50 cm, wys. 5,3 cm
Materiał: plastik
wysokiej jakości blacha z farbą proszkową

Opis produktu

Kosmiczna taca Spacy Tray z ekstra dużymi uchwytami. Dzięki wewnętrznej powierzchni pokrytej warstwą gumy filiżanki i szklanki będą bezpieczne. Podwyższone krawędzie zapewnią bezpieczeństwo podczas przenoszenia. Zachwyci również jako przedmiot dekoracyjny. Niezastąpiony pomocnik w każdej kuchni!

Akcesoria kuchenne Wesco wykonane w amerykańskim stylu i z niemiecką precyzją staną się ozdobą Państwa kuchni. Ich trwałość jest wieloletnia, nawet przy codziennym użytkowaniu. Dzięki temu produkty Wesco docenią nie tylko amatorzy designu, lecz także osoby dbające o środowisko. Gwarancję jakości zapewnia sto pięćdziesiąt lat doświadczenia firmy Wesco w obróbce i przetwarzaniu stali.

KOD PRODUCENTA: 322102-58

O firmie Wesco

Wesco

Firma Wesco została założona w 1867 roku we wschodnich Niemczech. Oferuje szeroki asortyment koszów na śmieci a także wyrafinowane akcesoria do kuchni lub łazienki, które są ulubione na całym świecie. Wszystkie produkty tej marki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, są wyrafinowane i wyjątkowo wytrzymałe.

Ulepszamy dla Was Kulinę!

Obecnie przebiegają kluczowe zmiany w naszej administracji magazynowej w celu jeszcze szybszego przetwarzania Waszych zamówień. W związku z tym wysyłka wszystkich paczek jest zawieszona do 4.6.2020. Dziękujemy za wyrozumiałość!