Wyprzedaż
-35 %

Kod: RV650532
Marka: REVOL
Seria: REVOL Color Lab
Designer: Revol
Kolor / wymiary: pomarańczowy Capucine / 40 x 25 x 0,8 cm
Materiał: można trzymać w zamrażalniku
można używać w mikrofalówce
nadaje się do piekarnika do 300°C
nadaje się do zmywarki
porcelana Revol

Opis produktu

Przedstawiamy kolorową tacę Color Lab, która pomoże utrzymać właściwą temperaturę prezentowanej potrawy. Do prezentacji przekąsek, serwowania wędlin i serów, tapas, sushi, szaszłyków lub kanapek. Odpowiednia do dań na zimno i na gorąco. Porcelanowa taca Color Lab jest emaliowana jedynie częściowo, co dodaje jej oryginalności, jak zresztą całej serii Color Lab. Nadaje się do piekarnika, a także do kuchenki mikrofalowej, można ją myć w zmywarce do naczyń.

Każda taca jest oryginalna, lśniąca i nasycona kolorem, wyposażona w otwór i specjalnie wygiętą pośrodku krawędź zapewniającą łatwiejsze użytkowanie. Barwy i kształty można dobierać dowolnie i dzięki temu cieszyć się pięknem życia!

Seria Color Lab w skrócie:

  • Ręczna produkcja z porcelany kulinarnej, długa żywotność
  • Ręcznie glazurowane oryginalnymi glazurami REVOL, zapewniające unikalne wykończenie powierzchni
  • Solidne, nadaje się do piekarnika, kuchenki mikrofalowej i zmywarki do naczyń
  • Umożliwia łatwe przechowywanie i oszczędność miejsca dzięki piętrowemu układaniu
  • W kilku wariantach kolorystycznych
  • Wyprodukowane we Francji

Produkty z serii Color Lab są wielofunkcyjne i inspirujące. Seria zrodziła się w sercu fabryki REVOL, w jej laboratorium, gdzie powstają projekty kolorów. Porcelana produkowana jest ręcznie i oznaczana znakiem jakości REVOL. Każdy z tych urzekających przedmiotów glazurowany jest ręcznie zgodnie z doświadczeniem nabytym od 1768 roku. Osiągnięcie identycznych odcieni kolorów wcale nie należy do łatwych i wymaga sporego doświadczenia, ponieważ naturalne piękno kolorowych pigmentów ukaże się oczom dopiero podczas wypalania.

KOD PRODUCENTA: 650532

O firmie REVOL

REVOL

Revol to tradycyjna rodzinna firma założona w 1768 roku w miejscowości Ponsas. Ten wykonawca porcelany oferuje szeroką gamę naczyń i akcesoriów do gotowania i zastawy stołu. Być może najbardziej znane są "pogniecione" kubeczki w różnorodnych dekoracjach i rozmiarach.