REVOL

Taca Basalt z zagłębieniem 25 x 12 cm

  • 68,00 zł
  • w magazynie 14 szt.
    kolejne sztuki: na zamówienie
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: RV640692
Marka: REVOL
Seria: REVOL Basalt
Kolor / wymiary: 25 x 12 cm
Materiał: można trzymać w zamrażalniku
można używać w mikrofalówce
nadaje się do piekarnika do 300°C
nadaje się do zmywarki
porcelana Revol

Opis produktu

Oryginalna taca Basalt z zagłębieniem 25 x 12 cm wygląda tak, jakby była z łupka, w rzeczywistości wykonana jest z kolorowej porcelany. Kawa i deser zaserwowane razem na tej tacy połechcą nie tylko kubki smakowe, ale również zmysł estetyczny.

Wszystkie produkty z serii Basalt są wykonane z wysokiej jakości 100% naturalnej francuskiej porcelany firmy REVOL, nie zawierającej niebezpiecznych związków chemicznych takich jak kadm czy ołów. Powierzchnia naczyń jest idealnie gładka, nie absorbuje tłuszczów ani zapachów, nie pozostają na niej bakterie. Oznacza to gwarancję higienicznego gotowania dla Państwa i Państwa najbliższych. Porcelana wytrzymuje szoki temperatury, można ją stosować w piekarnikach (+300°C), w kuchenkach mikrofalowych, w zamrażalnikach i myć w zmywarce.

KOD PRODUCENTA: 640692

O firmie REVOL

REVOL

Revol to tradycyjna rodzinna firma założona w 1768 roku w miejscowości Ponsas. Ten wykonawca porcelany oferuje szeroką gamę naczyń i akcesoriów do gotowania i zastawy stołu. Być może najbardziej znane są "pogniecione" kubeczki w różnorodnych dekoracjach i rozmiarach.