-10 %

produkt nie jest już w sprzedaży

Szybkowar Sicomatic® t-plus Polar White 4,5 l z perforowaną wkładką i trójnogiem

Silargan®

Opis produktu

Szybkowar Sicomatic® t-plus Polar White 4,5 l zawiera:

 • 1 szybkowar
 • 1 pokrywkę
 • 1 nierdzewną wkładkę perforowaną
 • 1 trójnóg

Uwaga: Szybkowary i patelnie ciśnieniowe należy napełniać maksymalnie do 2/3 ich całkowitej objętości. Konieczne jest, aby w naczyniu pozostało wystarczająco dużo miejsca na powstającą parę, w której gotują się potrawy.

Spółka Silit, wieloletni lider w produkcji wysokiej jakości naczyń, zaprezentowała szybkowary najwyższej jakości Sicomatic® t-plus z Silarganu®. Ten wyjątkowy materiał o gładkiej ceramicznej powierzchni jest bardzo wytrzymały, twardy i odporny na zarysowania. Silit udziela na materiał Silargan® gwarancji na 30 lat! Ekskluzywna jest także gwarancja minimalnie 10 lat na dostępność części zamiennych.

Garnek jest wykonany z jednego kawałka stali, dlatego też ciepło rozchodzi się równomiernie i szybko. Temperaturę i ciśnienie wewnątrz szybkowarów serii Sicomatic® t-plus można łatwo regulować dzięki dobrze zaprojektowanemu przesuwnemu elementowi regulowaniaz trzema stopniami gotowania umieszczonemu na uchwycie pokrywki. Za pomocą jednego palca ustawia się wszystkie funkcje: otwieranie i zamykanie pokrywki, zmianę ustawienia temperatury lub uwolnienia pary. Szybkowar jest wyposażony w bezpiecznik. Dopóki ciśnienie w garnku całkowicie nie spadnie, jego otwarcie jest niemożliwe.

Elegancki wskaźnik informuje o wewnętrznym ciśnieniu w garnku. Regulacja temperatury zapewnia kontrolowane gotowanie w idealnej temperaturze, dlatego też można osiągnąć znakomite efekty. Jedzenie zachowuje witaminy, substancje mineralne, naturalny kolor i charakterystyczny aromat. Ponadto, dzięki specjalnym wkładkom w szybkowarach Sicomatic® t-plus można gotować kilka produktów jednocześnie.

Garnki są doskonale przystosowane do energooszczędnego pieczenia i gotowania. Dzięki unikalnemu materiałowi długo utrzymują ciepło, w ten sposób oszczędzają cenną energię i czas. Nowoczesne i ergonomiczne uchwyty nie nagrzewają się. Korpus garnka i wkładki do szybkowaru można myć w zmywarce do naczyń. Uchwytu nie można oddzielić od pokrywki, dlatego też pokrywkę należy myć ręcznie.

Szybkowar Sicomatic® t-plus krótki opis:

 • Z unikalnego opatentowanego materiału Silargan®.
 • Trzy regulowane stopnie gotowania (bez ciśnienia, wolne gotowanie, szybkie gotowanie).
 • Wygodna, łatwa obsługa.
 • Bezobsługowy system zaworów.
 • Zintegrowany wyświetlacz ciśnienia resztkowego.
 • Bezkonkurencyjne bezpieczeństwo zapewnione przez kilka niezależnych elementów bezpieczeństwa.
 • Przyspiesza proces gotowania nawet o 70%. Na przykład ziemniaki pokrojone w ćwiartki ugotują się al dente w ciągu około 8 minut, gulasz z ½ kg mięsa ugotuje się w ciągu około 20 minut.
 • Idealnie zaprojektowane brzegi do wygodnego odcedzania bez rozlewania.
 • Nie zawiera niklu, idealny dla alergików.
 • Ma podziałkę i oznaczenie maksymalnego napełnienia.
 • Przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych.
 • Korpus garnka i specjalne wkładki można myć w zmywarce do naczyń, pokrywkę z uchwytem należy myć ręcznie.

Na temat wykorzystanego materiału i technologii:

NIE JEST TO POWIERZCHNIA NIEPRZYWIERAJĄCA! Do smażenia zawsze należy używać oleju lub innego rodzaju tłuszczu! Puste naczynie z tłuszczem lub olejem rozgrzać na 3/4 mocy kuchenki, a następnie NATYCHMIAST zmniejszyć temperaturę do 1/3 mocy lub mniej. Naczynia świetnie przewodzą ciepło, mniejsza temperatura jest wystarczająca do dopieczenia posiłku. Wystarczy po prostu pozostawić potrawę tak długo, aż zarumieni się jej spodnia część, wtedy bez problemu mięso lub inna przyrządzana potrawa odklei się od dna.

Firma Silit opracowała unikalny materiał Silargan® produkowany za pomocą najnowocześniejszej technologii. Silargan® prezentuje doskonałą syntezę specjalnej ferromagnetycznej stali i bardzo odpornej high-tech ceramicznej powierzchni. Szybkowary z Silarganu® są ucieleśnieniem najwyższej jakości naczyń, które cechują się długim okresem żywotności. Silit udziela na materiał Silargan® gwarancji na 30 lat!

Naczynia wykonane z Silarganu® są wytrzymałe i odporne na zarysowania. Silargan® to najbardziej odpowiedni materiał do produkcji naczyń w celu zapewnienia zdrowego odżywiania i świadomego stylu życia. Jest neutralny w smaku. Co więcej nie zawiera niklu. Jest najlepszym rozwiązaniem dla alergików.

KOD: SL8215173514

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu