Silit

Szybkowar Sicomatic® econtrol Black 2,5 l z perforowaną wkładką

Silargan®

 • 1 186,00 zł 889,00 zł
 • w magazynie 1 szt.
  kolejne sztuki: niedostępne, wyprzedano
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: SL8612250011
Marka: Silit
Designer: Teams Design
Kolor / wymiary: czarny / Ø 18 cm, obj. 2,5 l, z perforowaną wkładką
Materiał: nadaje się do gotowania indukcyjnego
Silargan®

Opis produktu

Szybkowar Sicomatic® econtrol Black 2,5 l zawiera:

 • 1 szybkowar
 • 1 pokrywkę
 • 1 nierdzewną wkładkę perforowaną

Uwaga: Szybkowary i patelnie ciśnieniowe należy napełniać maksymalnie do 2/3 ich całkowitej objętości. Konieczne jest, aby w naczyniu pozostało wystarczająco dużo miejsca na powstającą parę, w której gotują się potrawy.

Firma Silit, wieloletni lider w produkcji wysokiej jakości naczyń, zaprezentowała szybkowary najwyższej jakości Sicomatic® econtrol z Silarganu®. Ten wyjątkowy materiał o gładkiej ceramicznej powierzchni jest bardzo wytrzymały, twardy i odporny na zarysowania. Silit udziela na materiałSilargan® gwarancji na 30 lat! Na części szybkowaru jest gwarancja na 3 lata, ekskluzywna jest także gwarancja na minimalnie 10 lat na dostępność części zamiennych.

Garnek jest wykonany z jednego kawałka stali, dlatego też ciepło rozchodzi się równomiernie i szybko. Temperaturę i ciśnienie wewnątrz szybkowarów serii Sicomatic® econtrol można łatwo regulować dzięki dobrze zaprojektowanemu obrotowemu regulatorowiz trzema stopniami gotowania. Jedną ręką ustawia się wszystkie funkcje: otwieranie i zamykanie pokrywki, zmianę ustawienia temperatury lub uwolnienia pary. Szybkowar jest wyposażony w bezpiecznik. Dopóki ciśnienie w garnku całkowicie nie spadnie, jego otwarcie jest niemożliwe.

Elegancki wskaźnik informuje o wewnętrznym ciśnieniu w garnku. Regulacja temperatury zapewnia kontrolowane gotowanie w idealnej temperaturze, dlatego też można osiągnąć znakomite efekty. Jedzenie zachowuje witaminy, substancje mineralne, naturalny kolor i charakterystyczny aromat. Ponadto, dzięki specjalnym wkładkom w szybkowarach Sicomatic® econtrolmożna gotować kilka produktów jednocześnie.

Garnki są doskonale przystosowane do energooszczędnego pieczenia i gotowania . Dzięki unikalnemu materiałowi długo utrzymują ciepło, w ten sposób oszczędzają cenną energię i czas. Nowoczesne i ergonomiczne uchwyty nie nagrzewają się. W celu umycia szybkowara, uchwyt można łatwo oddzielić od pokrywki i opłukać. Garnek, pokrywkę i wkładki do szybkowarów można myć w zmywarce.

Szybkowar Sicomatic® econtrol krótki opis:

 • Z unikalnego opatentowanego materiału Silargan®.
 • Trzy regulowane stopnie gotowania (bez ciśnienia, wolne gotowanie, szybkie gotowanie).
 • Wygodna, łatwa obsługa.
 • Zdejmowalny uchwytpokrywki do łatwego mycia.
 • Bezobsługowy system zaworów.
 • Zintegrowany wyświetlacz ciśnienia resztkowego.
 • Bezkonkurencyjne bezpieczeństwo zapewnione przez kilka niezależnych elementów bezpieczeństwa.
 • Przyspiesza proces gotowania nawet o 70%. Na przykład ziemniaki pokrojone w ćwiartki ugotują się al dente w ciągu około 8 minut, gulasz z ½ kg mięsa ugotuje się w ciągu około 20 minut.
 • Idealnie zaprojektowane brzegi do wygodnego odcedzania bez rozlewania.
 • Nie zawiera niklu, idealny dla alergików.
 • Ma podziałkę i oznaczenie maksymalnego napełnienia.
 • Przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych.
 • Naczynia są przystosowane do mycia w zmywarce (bez uchwytu).
 • Produkt otrzymał nagrodę za design: iF product design award 2012.

Na temat wykorzystanego materiału i technologii:

NIE JEST TO POWIERZCHNIA NIEPRZYWIERAJĄCA! Do smażenia zawsze należy używać oleju lub innego rodzaju tłuszczu! Puste naczynie z tłuszczem lub olejem rozgrzać na 3/4 mocy kuchenki, a następnie NATYCHMIAST zmniejszyć temperaturę do 1/3 mocy lub mniej. Naczynia świetnie przewodzą ciepło, mniejsza temperatura jest wystarczająca do dopieczenia posiłku. Wystarczy po prostu pozostawić potrawę tak długo, aż zarumieni się jej spodnia część, wtedy bez problemu mięso lub inna przyrządzana potrawa odklei się od dna.

Firma Silit opracowała unikalny materiał Silargan® produkowany za pomocą najnowocześniejszej technologii. Silargan® prezentuje doskonałą syntezę specjalnej ferromagnetycznej stali i bardzo odpornej high-tech ceramicznej powierzchni. Szybkowary z Silarganu® są ucieleśnieniem najwyższej jakości naczyń, które cechują się długim okresem żywotności. Silit udziela na materiał Silargan® gwarancji na 30 lat!

Nowa generacja szybkowarów, jak sama nazwaSicomatic® econtrol wskazuje, przedstawia naczynia pomocne w kuchni, wspierające zdrowy styl życia, co więcej ich produkcja i używanie są przyjazne dla środowiska. Naczynia wykonane z Silarganu® są wytrzymałe i odporne na zarysowania. Silargan® to najbardziej odpowiedni materiał do produkcji naczyń w celu zapewnienia zdrowego odżywiania i świadomego stylu życia. Jest neutralny w smaku. Co więcej nie zawiera niklu. Jest najlepszym rozwiązaniem dla alergików.

KOD PRODUCENTA: 86.1225.0011

O firmie Silit

Silit

Dzięki naczyniom Silit zarówno oszczędzisz czas, jak i środowisko naturalne i udekorujesz swój zastawiony stół. Niemiecka firma ma prawie stuletnią historię pełną sukcesów, pokazując, że wsłuchiwanie się w potrzeby swoich klientów w rozwój produktów jest właściwą drogą do sukcesu.