Szybkowar 8 l vitavit® premium

Kod: FS62070008070
1 590 zł
W magazynie (1 Szt)

Opakowanie szybkowaru 8 l vitavit® premium zawiera:

 • 1x garnek
 • 1x wieczko / pokrywka garnka
 • 1x nierdzewny trójnóg
 • 1x wkładka perforowana

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Uwaga: Szybkowary i patelnie ciśnieniowe należy napełniać maksymalnie do 2/3 ich całkowitej objętości. Konieczne jest, aby w naczyniu pozostało wystarczająco dużo miejsca na powstającą parę, w której gotują się potrawy.

Vitavit® premium – szybkowar z bezpieczną rękojeścią. Nie ma lepszego sposobu na szybkie i zdrowe odżywianie niż gotowanie w szybkowarze. Czasy ciężkich i zajmujących dużo miejsca szybkowarów są już na szczęście za nami. Garnki Fissler są nie tylko piękne, ale również maksymalnie bezpieczne i praktyczne. Seria vitavit® premium to gwarancja łatwej obsługi. Problem większości szybkowarów polega na szerokiej rękojeści, którą często trudno stabilnie uchwycić. Rękojeść premium w kształcie pętli jest odpowiednia również dla mniejszej kobiecej ręki, jej unikatowy kształt z otworem zapobiegnie wyślizgnięciu się garnka z dłoni.

Możliwość gotowania na parze ucieszy wszystkich - zarówno miłośników chrupiących warzyw jak i amatorów puszystych knedli.

 • Z perforowaną wkładką
 • Szlachetna stal nierdzewna 18/10
 • Odpowiedni do oszczędnego pod względem energii gotowania, smażenia, duszenia, rozmrażania i przygotowywania domowych przetworów
 • Ustawienie delikatnego stopnia i szybkiego stopnia gotowania oraz gotowania na parze
 • Skróci czas gotowania aż o 70%
 • Krótki czas gotowania zmniejszy zużycie energii aż o 50% – inwestycja w naczynia, która się Państwu zwróci
 • Gotowanie bez dostępu tlenu, zobaczą i poczują Państwo różnicę – wyraźny naturalny kolor i naturalny smak produktów
 • Zachowanie witamin, podczas tradycyjnego gotowania zostanie zachowane np. 34% witaminy C/100g, natomiast w szybkowarze 65%
 • Gotowanie na parze odpowiednie szczególnie do delikatnych produktów spożywczych – bez użycia ciśnienia
 • Łączy sprawdzoną technologię i nowoczesny design
 • Pomocnik do łatwego nałożenia pokrywki we właściwej pozycji
 • Wielofunkcyjny wentyl – 3-stopniowy wentyl z możliwością ustawienia ilości pary i obniżania ciśnienia
 • Garnek sam w bezpieczny sposób rozpręży parę
 • Innowacyjny system kolorowej sygnalizacji
 • Rękojeść pokrywki można łatwo rozłożyć i umyć (bez niektórych elementów można myć w zmywarce)
 • Maksymalne bezpieczeństwo: wizualne i akustyczne oznaczenie zamknięcia, bezpieczna rękojeść
 • Uniwersalne dno Cookstar do gotowania na wszystkich źródłach ciepła z indukcją włącznie
 • Wewnętrzna miarka wypalona laserem – w litrach + maksymalne możliwe napełnienie u składników zwiększających (np. fasola) i niezwiększających swojej objętości
 • Można myć w zmywarce
 • Stożkowy kształt umożliwia układanie naczyń w stos
 • Zdobywca reddot design award 2009
 • Przedłużona gwarancja 3 lata

Szybkowar vitavit® premium to synonim łatwego, zdrowego, oszczędnego i przede wszystkim bezpiecznego gotowania. Wyjątkowe naczynie, którego nie może zabraknąć w żadnej kuchni jest wykonane z wytrzymałej stali szlachetnej 18/10.

Jeśli w przeszłości mieli Państwo problemy przy zakładaniu pokrywki, na pewno ucieszy Państwa specjalny system, który będzie nawigował Państwa dokładnie na to miejsce, gdzie należy umieścić pokrywkę.

Garnek posiada pokrętło umożliwiające wybranie jednego z dwóch stopni gotowania: delikatne, powolne gotowanie oraz szybkie i intensywne. Mogą Państwo wybrać również funkcję naparowywania i za pomocą trójnoga i dziurkowanej wkładki ogrzać już gotowe jedzenie, rozmrozić zamrożone składniki, przygotować chrupiące kolorowe warzywa czy kruchą soczystą rybę. Tylko za pomocą pary, bez ciśnienia. Na pokrętle znajduje się również symbol rozprężenia, czyli system, który włączy automatyczne i bezpieczne spuszczenie pary z garnka.

System kolorowej sygnalizacji wentylu zapewnia absolutną kontrolę nad całym procesem gotowania. Sygnały: żółty, zielony i czerwony, w prosty sposób poinformują Państwa o osiągnięciu temperatury gotowania, konieczności regulacji temperatury czy mocy palnika.

Na uchwycie pokrywki znajduje się wskaźnik zamknięcia, który sygnalizuje wizualnie oraz dźwiękowo, że garnek jest bezpiecznie zamknięty. Uchwyt o nowoczesnym kształcie umożliwia bezpieczną pracę.

Doskonale równe dno CookStar nadaje się do użycia na wszystkich źródłach ciepła włącznie z indukcją. Ciepło dzięki zabudowanemu aluminiowemu rdzeniowi jest dystrybuowane równomiernie, a gotowanie jest oszczędne pod względem czasu i energii. Wewnętrzna powierzchnia garnka jest idealnie gładka i łatwo się ją czyści. Dzięki zintegrowanej miarce będą mieć Państwo kontrolę nad ilością ugotowanych porcji. Połączenie dna i ścianek w przypadku naczyń Fissler jest zawsze pełne, bez pustych przestrzeni. Przejście między dnem i ściankami jest zaokrąglone. Docenią je Państwo przede wszystkim podczas mieszania gęstej zawartości, które wymaga dokładnego przesuwania drewnianą łyżką po całym obwodzie garnka.

W bogatej ofercie akcesoriów vitavit® znajdą Państwo również szklaną i nierdzewną pokrywkę, dzięki którym mogą Państwo szybkowar zmienić w normalny garnek do gotowania. Mogą Państwo także użyć koszyczka do smażenia i przygotować sobie chrupiące frytki. To wszystko w jednym naczyniu!

Co 3 sekundy na całym świecie sprzedawany jest 1 produkt marki Fissler!

Firma Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów do domu i kuchni. Za pośrednictwem swoich oddziałów handlowych jest obecna na wszystkich kontynentach w ponad 80 krajach. Oznaczenie "Supermarka z Niemiec" zasłużenie klasyfikuje Fissler między najbardziej wpływowe firmy. Duży nacisk na innowacje i rozwój trwający od wielu dziesięcioleci doprowadza do tworzenia produktów, które umożliwiają realizację często nudnych kulinarnych procesów w nowy, ciekawy sposób. Co roku klienci niecierpliwie czekają na nowości, które sprawią im radość. Fissler dyktuje nowe trendy, czego potwierdzeniem jest również szereg uzyskanych patentów i designerskich wyróżnień. Warta wzmianki jest również kontrola jakości, która przebiega podczas całego procesu produkcji pod nadzorem surowych norm. Nowoczesne technologie produkcyjne i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Już od ponad 170 lat Fissler buduje swoją markę na 3 kluczowych filarach – technologicznym know-how, doskonałej produkcji i ogromnej sile innowacji. Wszystkich 700 pracowników ma tylko jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi sprawiać naszym klientom radość! Made in Fissler

Parametry dodatkowe

Kategoria: Szybkowary
Gwarancja: 2 lata
Material: Stal nierdzewna
Rodzaj produktu: Szybkowar
Rozmiar: 26 cm
Seria: Fissler vitavit® premium

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: