Szybkowar 6 l vitavit® design edition

Kod: FS63030306070
1 278 zł
W magazynie (7 Szt)

Szybkowar 6 l vitavit® design edition zawiera:

 • 1x garnek
 • 1x wieko / pokrywkę garnka
 • 1x trójnóg ze stali nierdzewnej
 • 1x wkładkę perforowaną

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Uwaga: Szybkowary i patelnie ciśnieniowe należy napełniać maksymalnie do 2/3 ich całkowitej objętości. Konieczne jest, aby w naczyniu pozostało wystarczająco dużo miejsca na powstającą parę, w której gotują się potrawy.

Vitavit® design edition to najwyższa klasa szybkowarów do nowoczesnej kuchni. "Fast food" nabywa nowego znaczenia –gotować w domu szybko, zdrowo i wygodnie to nowe wyzwanie z szybkowarami Fissler. Jeżeli na co dzień zmagają się Państwo z problemem, jak jeść zdrowo i smacznie, a jednocześnie spędzać czas w przyjemniejszy sposób niż tylko w kuchni, gotowanie w szybkowarze to dla Państwa idealny wybór. Nowoczesna technologia, doskonałe bezpieczeństwo i funkcjonalność zachwycą każdego. Zachowanie witamin docenią natomiast szczególnie zwolennicy zdrowego trybu życia i rodziny z dziećmi. Wyrazisty smak potraw, oszczędność energii i czasu – gotowanie, które nie wymaga dodatkowych argumentów!

 • Z perforowaną wkładką
 • Szlachetna stal nierdzewna 18/10
 • Odpowiedni do oszczędnego pod względem energii gotowania, smażenia, duszenia, rozmrażania i przygotowywania domowych przetworów
 • Ustawienie delikatnego stopnia i szybkiego stopnia gotowania oraz gotowania na parze
 • Skróci czas gotowania aż o 70%
 • Krótki czas gotowania zmniejszy zużycie energii aż o 50% – inwestycja w naczynia, która się Państwu zwróci
 • Gotowanie bez dostępu tlenu, zobaczą i poczują Państwo różnicę – wyraźny naturalny kolor i naturalny smak produktów
 • Zachowanie witamin, podczas tradycyjnego gotowania zostanie zachowane np. 34% witaminy C/100g, natomiast w szybkowarze 65%
 • Gotowanie w parze odpowiednie szczególnie do delikatnych produktów spożywczych – bez użycia ciśnienia
 • Łączy sprawdzoną technologię i nowoczesny design
 • Pomocnik do łatwego nałożenia pokrywki we właściwej pozycji
 • Wielofunkcyjny wentyl – 3-stopniowy wentyl z możliwością ustawienia ilości pary i obniżania ciśnienia
 • Garnek sam w bezpieczny sposób rozpręża parę
 • Innowacyjny system kolorowej sygnalizacji
 • Uchwyt pokrywki można łatwo rozłożyć i umyć (bez elementów można myć w zmywarce)
 • Maksymalne bezpieczeństwo: wizualne i akustyczne oznaczenie zamknięcia (dwa krótkie uchwyty, boczny przycisk sterujący, zakrzywiony uchwyt ze stalową wkładką)
 • Uniwersalne dno Cookstar do gotowania na wszystkich źródłach ciepła z indukcją włącznie
 • Wewnętrzna miarka wypalona laserem – w litrach + maksymalne możliwe napełnienie u składników zwiększających (np. fasola) i niezwiększających swojej objętości
 • Można myć w zmywarce
 • Stożkowy kształt umożliwia układanie naczyń w stos
 • Garnek spełnia wysoki standard bezpieczeństwa CE
 • Przedłużona gwarancja 3 lata

Szybkowar najwyższej klasy vitavit® design edition to BMW wśród naczyń. Nowe funkcje, luksusowy wygląd, maksymalne bezpieczeństwo, precyzyjne wykonanie i doskonała funkcjonalność - tym wszystkim może się pochwalić szybkowar. Wyjątkowe naczynie, którego nie może zabraknąć w żadnej kuchni jest wykonane z wytrzymałej stali szlachetnej 18/10.

Jeśli w przeszłości mieli Państwo problemy przy zakładaniu pokrywki, na pewno ucieszy Państwa specjalny system, który będzie nawigował Państwa dokładnie na to miejsce, gdzie należy umieścić pokrywkę.

Garnek posiada pokrętło umożliwiające wybranie jednego z dwóch stopni gotowania: delikatne, powolne gotowanie oraz szybkie i intensywne. Mogą Państwo wybrać również funkcję naparowywania i za pomocą trójnoga i dziurkowanej wkładki ogrzać już gotowe jedzenie, rozmrozić zamrożone składniki, przygotować chrupiące kolorowe warzywa czy kruchą, soczystą rybę. Tylko za pomocą pary, bez ciśnienia. Na pokrętle znajduje się również symbol rozprężenia, czyli system, który włączy automatyczne i bezpieczne spuszczenie pary z garnka.

System kolorowej sygnalizacji wentylu zapewnia absolutną kontrolę nad całym procesem gotowania. Sygnały: żółty, zielony i czerwony, w prosty sposób poinformują Państwa o osiągnięciu temperatury gotowania, konieczności regulacji temperatury czy mocy palnika.

Na uchwycie pokrywki znajduje się wskaźnik zamknięcia, który sygnalizuje wizualnie oraz dźwiękowo, że garnek jest bezpiecznie zamknięty. Uchwyt o nowoczesnym kształcie umożliwia bezpieczną pracę.

Doskonale równe dno CookStar nadaje się do użycia na wszystkich źródłach ciepła włącznie z indukcją. Ciepło dzięki zabudowanemu aluminiowemu rdzeniowi jest dystrybuowane równomiernie, a gotowanie jest oszczędne pod względem czasu i energii. Wewnętrzna powierzchnia garnka jest idealnie gładka i łatwo się ją czyści. Dzięki zintegrowanej miarce będą mieć Państwo kontrolę nad ilością ugotowanych porcji. Połączenie dna i ścianek w przypadku naczyń Fissler jest zawsze pełne, bez pustych przestrzeni. Przejście między dnem i ściankami jest zaokrąglone. Docenią je Państwo przede wszystkim podczas mieszania gęstej zawartości, które wymaga dokładnego przesuwania drewnianą łyżką po całym obwodzie garnka.

Najwyższy model vitavit® design edition jest idealny nie tylko do nowoczesnego domu, ale ze względu na praktyczność i łatwość w obsłudze spodoba się również starszemu pokoleniu. Pożywny gulasz w 15 minut, gotowane ziemniaki w 6 minut – to tylko przykłady czasu przygotowania potraw w szybkowarze. Teraz mogą się Państwo delektować ciepłym, smacznym i zdrowym posiłkiem nawet wtedy, kiedy czasu na gotowanie zostaje niewiele!

Co 3 sekundy na całym świecie sprzedawany jest 1 produkt marki Fissler!

Firma Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów do domu i kuchni. Za pośrednictwem swoich oddziałów handlowych jest obecna na wszystkich kontynentach w ponad 80 krajach. Oznaczenie "Supermarka z Niemiec" zasłużenie klasyfikuje Fissler między najbardziej wpływowe firmy. Duży nacisk na innowacje i rozwój trwający od wielu dziesięcioleci doprowadza do tworzenia produktów, które umożliwiają realizację często nudnych kulinarnych procesów w nowy, ciekawy sposób. Co roku klienci niecierpliwie czekają na nowości, które sprawią im radość. Fissler dyktuje nowe trendy, czego potwierdzeniem jest również szereg uzyskanych patentów i designerskich wyróżnień. Warta wzmianki jest również kontrola jakości, która przebiega podczas całego procesu produkcji pod nadzorem surowych norm. Nowoczesne technologie produkcyjne i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Już od ponad 170 lat Fissler buduje swoją markę na 3 kluczowych filarach – technologicznym know-how, doskonałej produkcji i ogromnej sile innowacji. Wszystkich 700 pracowników ma tylko jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi sprawiać naszym klientom radość! Made in Fissler (Germany)

Parametry dodatkowe

Kategoria: Szybkowary
Gwarancja: 2 lata
Materiał: Stal nierdzewna
Właściwości: Można myć w zmywarce, Nadaje się do indukcji
Rodzaj produktu: Szybkowar
Seria: Fissler vitavit® design edition

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: