Szybkowar 6,5 l Perfect Plus bez dziurkowanej wkładki WMF

Kod: WM0793139990
1 090 zł –11 %
Szybkowar 6,5 l Perfect Plus bez dziurkowanej wkładki WMF
1 090 zł –11 % 967 zł
W magazynie (2 Szt)
Szybkowary i patelnie należy zawsze napełniać maksymalnie do 2/3 ich całkowitej pojemności. W pojemniku należy pozostawić wystarczającą ilość miejsca na wytworzenie pary, w której gotowane są potrawy.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Szybkowary i patelnie należy zawsze napełniać maksymalnie do 2/3 ich całkowitej pojemności. W pojemniku należy pozostawić wystarczającą ilość miejsca na wytworzenie pary, w której gotowane są potrawy.

WMF 6,5 l Perfect Plus szybkowar bez dziurkowanego wkładu w skrócie:

 • Bez dziurkowanej wkładki i statywu
 • Odpowiednie do energooszczędnego gotowania, smażenia, duszenia lub np. pasteryzowania
 • Połączenie sprawdzonej technologii i nowoczesnego designu
 • Przesuwny regulator w uchwycie do otwierania/zamykania pokrywy i uwalniania pary
 • Zamek bezpieczeństwa i mechaniczny wskaźnik ciśnienia dla bezpiecznego otwierania
 • Wykonane z polerowanej stali nierdzewnej 18/10 Cromargan
 • Uniwersalna podstawa TransTherm® zapewniająca doskonały transfer ciepła
 • Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji
 • Rękojeść i uchwyt są wyposażone w zabezpieczenie przed płomieniem
 • Praktyczna podziałka wewnątrz naczynia
 • Łatwe czyszczenie dzięki zdejmowanemu uchwytowi
 • Garnek i pokrywka nadają się do mycia w zmywarce
 • Części zamienne i akcesoria są dostępne w naszym sklepie
 • Przedłużona gwarancja 3 lata!
 • Produkt otrzymał nagrodę Red Dot Design Award

Szybkowary Perfect Plus wykonane są z polerowanej stali nierdzewnej 18/10 Cromargan®, materiału o doskonałych właściwościach użytkowych i minimalnych wymaganiach konserwacyjnych. Zdejmowany uchwyt szybkowaru posiada element przesuwny do zamykania/otwierania pokrywy lub uwalniania pary oraz wbudowany wskaźnik ciśnienia dla dokładnie takiego poziomu ugotowania jak potrzebujesz.

Mechaniczny wskaźnik ciśnienia w szybkowarach z serii Perfect Plus informuje Państwa o ciśnieniu wewnątrz garnka za pomocą kolorowych oznaczeń. Jeśli chcemy gotować np. zupę, gulasz lub duże kawałki mięsa, temperatura wewnętrzna powinna wynosić około 117°C, co odpowiada drugiemu pomarańczowemu paskowi. Jednakże, jeśli zamierzasz gotować w garnku warzywa lub ryby, temperatura nie powinna przekraczać 109 °C. W tym przypadku wskaźnik ciśnienia nie powinien wzrosnąć powyżej pierwszego pomarańczowego poziomu. Więcej szczegółów na temat czasów gotowania dla poszczególnych produktów spożywczych można znaleźć w tabeli tutaj.

Zaletą szybkowarów WMF jest również zastosowanie uniwersalnej podstawy TransTherm®, która nadaje się do wszystkich rodzajów ciepła, w tym indukcji. Dno szybko absorbuje ciepło, a następnie równomiernie przenosi je na przygotowywane potrawy. Czas gotowania w szybkowarze jest do 70% krótszy niż w przypadku tradycyjnego gotowania, co pomaga zachować witaminy i minerały. Jednocześnie oszczędza Twój czas i do 50% energii elektrycznej. Ponadto, dzięki specjalnym wkładom, w szybkowarze można gotować kilka potraw jednocześnie.

Gotowanie we własnych sokach pozwala zachować aromat i smak potrawy. Szybkowar w Twojej kuchni jest wielofunkcyjny : można w nim gotować zupy lub potrawy jednogarnkowe, dusić i smażyć mięso, dusić lub gotować na parze warzywa, rozmrażać mrożonki, konserwować różne owoce i wiele innych.

Informacje o zastosowanym materiale

Niemiecka firma WMF używa do produkcji większości swoich garnków stali nierdzewnej 18/10 o nazwie Cromargan®. Nazwa tego materiału trafnie odnosi się do extra błyszczącego wyglądu garnków, który jest spowodowane stosunkowo wysokim procentem niklu.

Wysokiej jakości stal nierdzewna Cromargan® powstaje w procesie rafinacji stali. Zawiera 72% stali, 18% chromu i 10% niklu. Jest to materiał trwały, niekorodujący, odporny na działanie kwasów spożywczych. Cromargan® pięknie błyszczy i jest łatwy do czyszczenia.

Niemiecka firma WMF jest tradycyjnym producentem wysokiej jakości sprzętu kuchennego. Wnosi do swojego asortymentu doświadczenie ponad 160 lat istnienia, tworząc wraz z projektantami o uznanych nazwiskach produkty o praktycznym i ponadczasowym wzornictwie. Podobnie jest w przypadku szybkowarów Perfect Plus firmy Studio Wagner: Design. WMF zapewnia 3-letnią przedłużoną gwarancję na te garnki.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Szybkowary
Gwarancja: 2 lata
Waga: 4.08 kg
Rodzaj produktu: Szybkowar
Seria: WMF Perfect Plus
Margin: A

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie