Szybkowar 10 l vitavit® premium Fissler

Kod: FS62070010070
1 745 zł –3 %
Szybkowar 10 l vitavit® premium Fissler
1 745 zł –3 % 1 693 zł
W magazynie (2 Szt)

Opakowanie szybkowara vitavit® premium o pojemności 10 l zawiera:

 • 1x garnek
 • 1x pokrywa garnka / pokrywka
 • 1x statyw z nierdzewnej stali
 • 1x wewnętrzna wkładka perforowana

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Szybkowary i patelnie należy zawsze napełniać maksymalnie do 2/3 ich całkowitej pojemności. W pojemniku należy pozostawić wystarczającą ilość miejsca na wytworzenie pary, w której gotowane są potrawy.

Szybkowar Vitavit® Premium z uchwytem bezpieczeństwa. Keen ma lepszego sposobu na szybkie i zdrowe odżywianie niż gotowanie w szybkowarze. Dni niewygodnych, nieporęcznych, papierowych książek na szczęście już minęły. Garnki Fissler są nie tylko piękne, ale również niezwykle bezpieczne i praktyczne. Seria vitavit® premium gwarantuje łatwą obsługę . Problemem większości szybkowarów jest szeroki uchwyt, który często trudno jest pewnie chwycić. Pętelkowy uchwytgarnków Premium jest odpowiedni również dla mniejszych kobiecych dłoni, jego unikalny kształt z otworem zapobiega wyślizgiwaniusię garnka.

Opcja gotowania na parze zadowoli wszystkich - fanów chrupiących warzyw i zwolenników puszystych pierogów.

 • Z wkładką perforowaną
 • Stal nierdzewna 18/10
 • Odpowiedni do energooszczędnego gotowania, smażenia, duszenia, rozmrażania i konserwowania
 • Regulacja dokładnego stopnia i szybkiego stopnia i gotowania na parze
 • Skraca czas gotowania nawet o 70%
 • Krótki czas gotowania zmniejsza zużycie energii nawet o 50% - inwestycja w naczynia kuchenne, która się zwróci
 • Gotowanie bez tlenu, widać i czuć różnicę - charakterystyczny oryginalny kolor i naturalny smak składników
 • Zachowanie witamin np. witamina C / 100g w normalnym gotowaniu zachowa się 34% w szybkowarze 65%
 • Gotowanie na parze dla szczególnie delikatnych potraw - bez ciśnienia
 • Połączenie sprawdzonej technologii i nowoczesnego designu
 • Pomoc do łatwego ułożenia pokrywki we właściwej pozycji
 • Zawór wielofunkcyjny - 3-stopniowy zawór z regulowanym parowaniem i odciążaniem
 • Garnek bezpiecznie pozbawia się ciśnienia
 • Innowacyjny system sygnalizacji kolorowej
 • Uchwyt pokrywy można zdjąć w celu łatwego czyszczenia (bez części można myć w zmywarce)
 • Maksymalne bezpieczeństwo: optyczna i akustyczna sygnalizacja zamknięcia (optyczna i akustyczna, klamka bezpieczeństwa)
 • Uniwersalna podstawa Cookstar do gotowania na wszystkich źródłach, w tym na indukcji
 • Laserowo wycięta miarka wewnętrzna - w litrach + maksymalne możliwe napełnienie dla surowców napeczniających (rośliny strączkowe) i nienapęczniających
 • Nadaje się do zmywarki
 • Stożkowy kształt do układania pojemników w stosy
 • Zdobywca nagrody reddot design award 2009
 • Przedłużona gwarancja 3 lata

Szybkowar vitavit® premium jest synonimem łatwego, zdrowego, ekonomicznego i przede wszystkim bezpiecznego gotowania. Wyjątkowe naczynie, którego nie powinno zabraknąć w żadnej kuchni, wykonane jest z trwałej stali nierdzewnej 18/10.

Jeśli w przeszłości miałeś problemy z założeniem pokrywy, z pewnością ucieszy Cię pomoc, która z łatwością wskaże Ci, gdzie dokładnie należy umieścić pokrywę.

W garnku można wybrać jeden z dwóch poziomów gotowania: delikatne, powolne gotowanie oraz szybkie i intensywne gotowanie. Możesz również wybrać funkcję gotowania na parze i wykorzystać trójnóg oraz perforowaną wkładkę do podgrzewania gotowych potraw, rozmrażania składników, przygotowywania chrupiących, kolorowych warzyw lub delikatnej, soczystej ryby, tym razem używając wyłącznie pary, bez ciśnienia. Na pilocie zdalnego sterowania znajduje się również symbol dekompresji, tryb, który uruchamia autoMatyczną i bezpieczną dekompresję.

System kolorowej sygnalizacji zaworu do gotowania zapewnia absolutną kontrolę nad całym procesem gotowania. Sygnały semaforowe żółty, zielony i czerwony wyraźnie informują o osiągnięciu punktu wrzenia, konieczności regulacji temperatury lub zasilania.

Na uchwycie pokrywy znajduje się wskaźnik zamknięcia, który sygnalizuje wizualnie i akustycznie, że garnek jest bezpiecznie zamknięty. Nowoczesny kształt uchwytu umożliwia bezpieczną obsługę.

Idealnie płaska podstawa CookStar nadaje się do stosowania na wszystkich źródłach ciepła, w tym na indukcji. Dzięki aluminiowemu wnętrzu ciepło rozprowadzane jest równomiernie, a gotowanie jest energooszczędne i czasochłonne. Wewnętrzna powierzchnia naczynia jest idealnie gładka i łatwa do czyszczenia. Dzięki zintegrowanej miarce możesz na bieżąco kontrolować, ile porcji ugotujesz tym razem. Połączenie między dnem a ścianami jest w naczyniach Fissler zawsze wypełnione, bez żadnych pustych przestrzeni. Przejście między dnem a ściankami jest zaokrąglone - docenisz to szczególnie podczas mieszania gęstej zawartości, kiedy trzeba dokładnie wymieszać składniki łyżką kuchenną.

W bogatej ofercie akcesoriów vitavit® znajdziesz również pokrywę ze szkła i stali nierdzewnej, dzięki której w mgnieniu oka zamienisz szybkowar w zwykły garnek do gotowania. Wypróbuj frytkownicę i usmaż chrupiące frytki. Wszystko to przy użyciu tylko jednego naczynia!

Co 3 sekundy, na całym świecie zostaje sprzedany jeden produkt Fissler!

Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów gospodarstwa domowego i przyborów kuchennych . Poprzez swoje biura sprzedaży działa na wszystkich kontynentach świata w ponad 80 krajach. Etykieta "Supermarka z Niemiec" słusznie plasuje Fisslera wśród najbardziej wpływowych brandy. Silny nacisk na innowacje i rozwój przez wiele dziesięcioleci słusznie przyczynia się do wytwarzania produktów, które pozwalają doświadczyć często nudnych procesów technologicznych w zabawny i nowy sposób. Każdego roku klienci z niecierpliwością czekają na nowe produkty, które dostarczą im rozrywki. Fissler jest pionierem nowych trendów, o czym świadczą liczne patenty i nagrody za design. Warto również wspomnieć o zarządzaniu kontrolą, która przebiega przez cały proces produkcyjny według ściśle określonych standardów. Nowoczesne technologie produkcji i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Przez ponad 170 lat firma Fissler opierała się na 3 kluczowych filarach - technologicznym know-how, doskonałej produkcji i wielkiej sile innowacji. Wszystkim 700 pracownikom przyświeca jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi zachwycać naszych klientów! Made in Fissler (Germany)

Parametry dodatkowe

Kategoria: Szybkowary
Gwarancja: 2 lata
Waga: 6.4 kg
Rodzaj produktu: Szybkowar
Seria: Fissler vitavit® premium
Margin: B

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie