produkt nie jest już w sprzedaży

Sztućce Type: zestaw łyżeczek do kawy / herbaty

6 sztuk

Opis produktu

Łyżeczka do kawy / herbaty Type może być używana również do innych ciepłych napojów, na przykład kakao. Nadaje się też do deserów, budyniu itp. Główka łyżeczki jest mniejsza od główki łyżki stołowej, i służy do mieszania oraz nabierania napoju. Z uwagi na rozmiar przeznaczona jest do użytku z kubkami i filiżankami. Długie łyżeczki do kawy są idealne dla tych, którzy lubią pić kawę w dużych filiżankach.

Sztućce Type z pracowni Köhler & Wilms Products są eleganckie i niezwykle oryginalne. Ich podstawową cechą jest indywidualny design. Każdy ze sztućców ma inny wzór na uchwycie. W zestawie wykorzystano sześć różnych, ale idealnie dopasowanych do siebie wzorów. Sztućce świetnie wyglądają, a jeszcze lepiej leżą w dłoni. Każdy element zestawu jest piękny sam w sobie, a razem tworzą spójną, estetyczną całość.

Sztućce Type wykonane są z wysokiej jakości szlachetnej stali nierdzewnej Cromargan®, zawierającej 72% stali, 18 % chromu i 10 % niklu. Materiał jest trwały, nierdzewny i odporny na działanie kwasów spożywczych. Cromargan® ma piękny połysk i jest łatwy w czyszczeniu.

KOD: WM1289666046

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu