produkt nie jest już w sprzedaży

Sztućce Stamp: łyżka

Opis produktu

Łyżka obiadowa Stamp o wyjątkowym designie. Posiada matową rękojeść i polerowaną miseczkę. Używana głównie do jedzenia zup podawanych w głębokich talerzach i sosów.

Można ją także wykorzystać do podawania potraw, nabierania sałatek, makaronów, risotto lub różnych kasz. Łyżka jest wielkości średnich sztućców do sałatki. Na stole umieszczamy ją po prawej stronie talerza i noża.

Do każdej serii sztućców WMF znajdą Państwo w ofercie pasującą łyżkę.

Sztućce Stamp. Jeden z najbardziej utalentowanych angielskich projektantów minionego dziesięciolecia, Robin Platt, stworzył dla marki WMF sztućce Stamp o harmonijnych kształtach. Charakteryzują się one podłużnym i smukłym kształtem z płynnym przejściem, wspaniale komponującym się z każdym rodzajem zastawy stołowej. Poszczególne sztućce wygodnie leżą w dłoni i nadają się do codziennego użycia.

Sztućce Stamp są wykonane z najwyższej jakości szlachetnej stali nierdzewnej Cromargan®, na którą składa się 72% stali, 18% chromu a 10% niklu. Jest to materiał trwały, nierdzewny, odporny na działanie kwasów zawartych w pożywieniu. Łatwy w utrzymaniu.

KOD: WM1213019990

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu