produkt nie jest już w sprzedaży

Sztućce Stamp: łyżeczka do espresso

Opis produktu

Łyżeczka do espresso Stamp sprawdzi się do podawania świeżo zaparzonego espresso na wiele sposobów. Klasyczne, 30 ml espresso, maleńkie i intensywne ristretto, pobudzające doppio lub lekkie macchiato z warstwą mlecznej pianki. Które Państwo wybiorą?

Łyżeczka do espresso, zwana także łyżeczką mokka, jest zaprojektowana specjalnie do podawania włoskiej kawy w małej filiżance na spodku. Jest więc mniejsza i drobniejsza od standardowej łyżeczki do kawy / herbaty. Używa się jej do podawania espresso, do zamieszania cukru i mleka oraz delektowania się aksamitną pianką. Nadaje się również do serwowania herbaty lub innych napojów w małych filiżankach. Zastosowanie znajdzie także podczas podawania minideserów typu panna cotta w malutkich miseczkach.

Do każdej serii sztućców WMF znajdą Państwo w ofercie pasującą łyżeczkę do espresso.

Sztućce Stamp. Jeden z najbardziej utalentowanych angielskich projektantów minionego dziesięciolecia, Robin Platt, stworzył dla marki WMF sztućce Stamp o harmonijnych kształtach. Charakteryzują się one podłużnym i smukłym kształtem z płynnym przejściem, wspaniale komponującym się z każdym rodzajem zastawy stołowej. Poszczególne sztućce wygodnie leżą w dłoni i nadają się do codziennego użycia.

Sztućce Stamp są wykonane z najwyższej jakości szlachetnej stali nierdzewnej Cromargan®, na którą składa się 72 % stali, 18 % chromu a 10 % niklu. Jest to materiał trwały, nierdzewny, odporny na działanie kwasów zawartych w pożywieniu. Łatwy w utrzymaniu.

KOD: WM1213099990

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu