produkt nie jest już w sprzedaży

Sztućce Sinus: widelec do serwowania

Opis produktu

Elegancki widelec do serwowania Sinus o wyważonych proporcjach służy do serwowania krojonych mięs, rolad, wędlin, serów, łososia lub marynowanych przysmaków. Można go również wykorzystać w kuchni do przytrzymywania mięsa podczas filetowania lub gorącej pieczeni podczas krojenia.

Widelec do serwowania posiada dwa długie zęby, które umożliwiają łatwe i bezpieczne nadzianie potrawy. Świetnie sprawdzi się do stylowego podawania potraw przy stole.

Do każdej serii sztućców WMF znajdą Państwo pasujący widelec do serwowania.

Harmonijne kształty i dobrze wyważone proporcje sprawiają, że sztućce Sinus WMF idealnie sprawdzają się w codziennym użyciu. Głownie noży wykuwane z unikatowej stali gwarantują długotrwałą ostrość, a ich specjalnie wydrążone rękojeści wygodnie ułożą się w dłoni. Polerowana na wysoki połysk powierzchnia sztućców Sinus naturalnie odbija światło, co razem z delikatnie asymetrycznym kształtem sprawia, że sztućce są pełne niewymuszonego uroku.

Sztućce Sinus wykonane są z najwyższej jakości szlachetnej stali nierdzewnej Cromargan®, na którą składa się 72% stali, 18% chromu i 10% niklu. Jest to materiał trwały, nierdzewny i odporny na działania czynników zewnętrznych. Łatwy w konserwacji.

KOD: WM1265306040

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu