produkt nie jest już w sprzedaży

Sztućce Sinus: widelec do deserów

Opis produktu

Widelec do deserów Sinus będzie idealnym dopełnieniem sztućców z tej samej serii także podczas ostatniego dania – słodkiego zakończenia posiłku w formie puszystego biszkoptu z kremem truskawkowym lub czekoladowego sufletu z bitą śmietaną.

Widelec do deserów (lub widelec do ciasta) jest odpowiedni do najróżniejszych ciast i tortów, ale także jak sama nazwa wskazuje, nadaje się do innych deserów. Można go także użyć do słonych przystawek, drobnych przekąsek oraz wszelkich smakołyków, od mini roladek z łososia po koreczki serowe. Zazwyczaj ma trzy ząbki służące do krojenia i nabierania potraw. Przednia część widelca deserowego jest mniejsza i węższa od klasycznego widelca.

Do każdej serii sztućców WMF znajdą Państwo pasujący widelec do deserów.

Harmonijne kształty i dobrze wyważone proporcje sprawiają, że sztućce Sinus WMF idealnie sprawdzają się w codziennym użyciu. Głownie noży wykuwane z unikatowej stali gwarantują długotrwałą ostrość, a ich specjalnie wydrążone rękojeści wygodnie ułożą się w dłoni. Polerowana na wysoki połysk powierzchnia sztućców Sinus naturalnie odbija światło, co razem z delikatnie asymetrycznym kształtem sprawia, że sztućce są pełne niewymuszonego uroku.

Sztućce Sinus wykonane są z najwyższej jakości szlachetnej stali nierdzewnej Cromargan®, na którą składa się 72% stali, 18% chromu i 10% niklu. Jest to materiał trwały, nierdzewny i odporny na działania czynników zewnętrznych. Łatwy w konserwacji.

KOD: WM1265646040

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu