produkt nie jest już w sprzedaży

Sztućce Sinus: widelec

Opis produktu

Elegancki widelec Sinus przeznaczony jest do dania głównego.

Widelec bardzo łatwo poznać po czterech ząbkach i wielkości, odróżniając go w ten sposób od widelca do przystawek / deserów. Doskonale leży w dłoni i wykonany jest z materiału najwyższej jakości, czym przyciąga uwagę użytkowników. Jest nieodłączną częścią zestawu sztućców na każdym stole i umieszczamy go po lewej stronie talerza.

Do każdej serii sztućców WMF znajdą Państwo w ofercie pasujący widelec.

Harmonijne kształty i dobrze wyważone proporcje sprawiają, że sztućce Sinus WMF idealnie sprawdzają się w codziennym użyciu. Głownie noży wykuwane z unikatowej stali gwarantują długotrwałą ostrość, a ich specjalnie wydrążone rękojeści wygodnie ułożą się w dłoni. Polerowana na wysoki połysk powierzchnia sztućców Sinus naturalnie odbija światło, co razem z delikatnie asymetrycznym kształtem sprawia, że sztućce są pełne niewymuszonego uroku.

Sztućce Sinus wykonane są z najwyższej jakości szlachetnej stali nierdzewnej Cromargan®, na którą składa się 72% stali, 18% chromu i 10% niklu. Jest to materiał trwały, nierdzewny i odporny na działania czynników zewnętrznych. Łatwy w konserwacji.

KOD: WM1265026040

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu