produkt nie jest już w sprzedaży

Sztućce Sinus: sztućce do sałatek, duże

Opis produktu

Sztućce do sałatek Sinus są odpowiednie do sałatek i różnego rodzaju makaronu. Sztućce mają długie rękojeści, dzięki czemu nie wpadną do miski lub sałatki podczas mieszania.

Klasyczne sztućce do sałatek składają się z dwóch łyżek: jedna posiada pełną główkę, druga natomiast ma wcięcie umożliwiające odcedzenie sosu sałatkowego w trakcie podawania. Sztućce sprawdzą się do mieszania sałatki podczas jej przygotowania oraz do serwowania porcji sałatki przy stole, bezpośrednio z miski.

Sztućce do sałatek są oferowane w dwóch wielkościach.

Do każdej serii sztućców WMF znajdą Państwo pasujące sztućce do sałatek.

Harmonijne kształty i dobrze wyważone proporcje sprawiają, że sztućce Sinus WMF idealnie sprawdzają się w codziennym użyciu. Głownie noży wykuwane z unikatowej stali gwarantują długotrwałą ostrość, a ich specjalnie wydrążone rękojeści wygodnie ułożą się w dłoni. Polerowana na wysoki połysk powierzchnia sztućców Sinus naturalnie odbija światło, co razem z delikatnie asymetrycznym kształtem sprawia, że sztućce są pełne niewymuszonego uroku.

Sztućce Sinus wykonane są z najwyższej jakości szlachetnej stali nierdzewnej Cromargan®, na którą składa się 72% stali, 18% chromu i 10% niklu. Jest to materiał trwały, nierdzewny i odporny na działania czynników zewnętrznych. Łatwy w konserwacji.

KOD: WM1265216040

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu