produkt nie jest już w sprzedaży

Sztućce Sinus: łyżka do serwowania

Opis produktu

Z pomocą łyżki do serwowania Linum o pięknych, zaokrąglonych kształtach, podawanie Państwa dzieł kulinarnych będzie przyjemnością.

Łyżka do serwowania, znana także jako łyżka do ziemniaków lub warzyw, jest niezbędna do eleganckiego serwowania potraw. Można jej użyć do podawania dań jarskich, ryżu, ziemniaków i różnego rodzaju deserów. Jest większa niż standardowa łyżka o zbliżonym do koła kształcie, co umożliwia łatwiejsze nabieranie żywności. Dzięki długiej rękojeści jest również odpowiednia do serwowania przy stole.

Do każdej serii sztućców WMF znajdą Państwo pasująca łyżkę do serwowania.

Harmonijne kształty i dobrze wyważone proporcje sprawiają, że sztućce Sinus WMF idealnie sprawdzają się w codziennym użyciu. Głownie noży wykuwane z unikatowej stali gwarantują długotrwałą ostrość, a ich specjalnie wydrążone rękojeści wygodnie ułożą się w dłoni. Polerowana na wysoki połysk powierzchnia sztućców Sinus naturalnie odbija światło, co razem z delikatnie asymetrycznym kształtem sprawia, że sztućce są pełne niewymuszonego uroku.

Sztućce Sinus wykonane są z najwyższej jakości szlachetnej stali nierdzewnej Cromargan®, na którą składa się 72% stali, 18% chromu i 10% niklu. Jest to materiał trwały, nierdzewny i odporny na działania czynników zewnętrznych. Łatwy w konserwacji.

KOD: WM1265166040

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu