produkt nie jest już w sprzedaży

Sztućce Sinus: łyżeczka do kawy / herbaty

Opis produktu

Elegancką łyżeczkę do kawy / herbaty Sinus można wykorzystać do podawania ciepłych napojów, głównie kawy i herbaty. Jest odpowiednia również do innych ciepłych napojów, na przykład do kakao, gorącej czekolady lub grzanego wina. Łyżeczka do kawy / herbaty przyda się do serwowania deserów, budyniów i innych pyszności. Za pomocą łyżeczki zasmakujecie Państwo także w zdrowej przekąsce w postaci jogurtu czy kremu z twarożku.

Łyżeczka do kawy jest mniejsza od klasycznej łyżki i używa się jej do mieszania i nabierania napojów. Jej wielkość jest dostosowana do filiżanek oraz kubków czy miseczek.

Do każdej serii sztućców WMF znajdą Państwo pasującą łyżeczkę do kawy / herbaty

Harmonijne kształty i dobrze wyważone proporcje sprawiają, że sztućce Sinus WMF idealnie sprawdzają się w codziennym użyciu. Głownie noży wykuwane z unikatowej stali gwarantują długotrwałą ostrość, a ich specjalnie wydrążone rękojeści wygodnie ułożą się w dłoni. Polerowana na wysoki połysk powierzchnia sztućców Sinus naturalnie odbija światło, co razem z delikatnie asymetrycznym kształtem sprawia, że sztućce są pełne niewymuszonego uroku.

Sztućce Sinus wykonane są z najwyższej jakości szlachetnej stali nierdzewnej Cromargan®, na którą składa się 72% stali, 18% chromu i 10% niklu. Jest to materiał trwały, nierdzewny i odporny na działania czynników zewnętrznych. Łatwy w konserwacji.

KOD: WM1265076040

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu