produkt nie jest już w sprzedaży

Sztućce Premiere Cromargan protect®: zestaw sztućców śniadaniowych

12 sztuk

Opis produktu

6x widelec, 6x nóż

Widelczyka do przystawek lub deserów Premiere używa się do przystawek i sałatek, ale również do najróżniejszych rodzajów deserów, np. lodowego parfait czy owoców. Sprawdzą się również przy sniadaniu, brunchu czy kolacji. Widelczyk do przystawek/deserów jest podobny do zwykłego widelca, jest jednak zdecydowanie mniejszy z powodu swojego przeznaczenia.

Noża do przystawek lub deserów Premiere używa się do przysatwek i sałatek, ale również do najróżniejszych rodzajów deserów, np. lodowego parfait czy owoców. Sprawdzi się również przy sniadaniu, brunchu czy kolacji. Nóż do przystawek/deserów jest podobny do zwykłego noża, jest jednak zdecydowanie mniejszy z powodu swojego przeznaczenia.

Po mistrzowsku dopracowany motyw listków znajduje się na obu stronach sztućców WMF Premiere. Ośmiokątny uchwyt noża i precyzyjne zdobienie świadczą o wysokim poziomie wykonania sztućców. Ponadto dzięki użytym materiałom są one 150x wytrzymałe niż tradycyjne nierdzewne sztućce. Nawet po latach użytkowania pozostaną bez rys! Cromargan protect® znajduje się we wszystkich często i intensywnie użytkowanych częściach sztućców. Więcej informacji o materiale Cromargan protect® można znaleźć tutaj.

KOD: WM1119566340

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu