produkt nie jest już w sprzedaży

Sztućce Michalsky Cromargan protect®: zestaw średni 66 sztuk

ostrze łączone z uchwytem, połysk

Opis produktu

12x łyżka, 12x widelec, 12x nóż, 12x łyżeczka do kawy/herbaty, 12x widelec deserowy, 1x sztućce do sałatek, 1x łyżka do serwowania, 1x chochla do sosu, 1x widelec do serwowania, 1x łopatka do tortu

Sztućce Michalsky to ponadczasowy design i wykonanie ze szlachetnej stali nierdzewnej ze specjalną ochroną przed uszkodzeniami mechanicznymi Cromargan protect®. Noże posiadają kute, łączone z uchwytem ostrze. Eleganckie sztućce, które równie dobrze wyglądają, jak i leżą w dłoni. Dzięki zastosowanemu materiałowi są 150 razy bardziej wytrzymałe, niż zwyczajne sztućce ze stali nierdzewnej. Zarysowania nie pojawią się na nich nawet po latach użytkowania!

Cromargan protect® stosowany jest we wszystkich często i intensywnie używanych elementach. Więcej informacji o materiale Cromargan protect® można znaleźć tutaj.

Ponadczasowa kolekcja Michalsky wyraża współczesny, miejski styl życia. Jest nową interpretacją designu marki WMF z lat dwudziestych. Powstała z myślą o wymagających użytkownikach, którzy cenią połączenie światowej mody, współczesnego designu i klasycznego stylu spożywania posiłków. Nadaje się na każdą okazję.

Powstała we współpracy ze światowej sławy projektantem Michaelem Michalskym. Łączy archetypiczne formy odwołujące się do spuścizny marki WMF, oraz geometryczne, linearne kształty nowoczesności. Każdy poszczególny element został osobno zaprojektowany, z akcentem na stronę wizualną, ale przede wszystkim na wygodę i wrażenia w trakcie użytkowania. Razem tworzą zachwycającą, harmonijną całość.

Seria wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, zgodnie ze standardami Michaela Michalsky i WMF. Kolekcja obejmuje sztućce nierdzewne ze stali Cromargan protect®, białą porcelanę, szklanki i kieliszki ze szkła kryształowego oraz akcesoria z polerowanej stali nierdzewnej Cromargan®. Całość łączy jednolity, zapierający dech w piersi design.

Mieszkający w Berlinie Michael Michalsky jest jednym z najlepszych niemieckich projektantów, znanym z designu „lifestyle” i prób łączenia mody z muzyką. Po szkole średniej studiował na College of Fashion w Londynie. Rozpoczynał karierę jako design manager w niemieckiej firmie Levi Strauss&Co. Następnie przez sześć lat był dyrektorem kreatywnym w firmie Adidas. Zakres jego działalności obejmuje design produktów i wnętrz, modę firmową, inscenizacje. Współpracuje również z artystami o międzynarodowej sławie.

Jego nazwisko związane jest z wieloma światowymi markami, m.in. MCM, Tchibo, czy Kappa China. Posiada również swoją własną markę odzieży Michalsky. Od roku 2009, kiedy to założył agencję Michalsky Designlab, z jego usług korzystają klienci z całego świata i różnych gałęzi przemysłu. Współpracował ze znanymi firmami, np. Sony, DHL, Disney i BMW.

KOD: WM1191006341

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu