WMF

Sztućce Merit Cromargan protect®: zestaw średni 66 sztuk

ostrze łączone z uchwytem, połysk

  • 4 947,00 zł
  • na zamówienie
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: WM1140006341
Marka: WMF
Seria: WMF Merit
Designer: Fred Danner
Materiał: nadaje się do zmywarki
polerowane
stal nierdzewna Cromargan protect®

Opis produktu

12x łyżka, 12x widelec, 12x nóż, 12x łyżeczka do kawy/herbaty, 12x widelec deserowy, 1x sztućce do sałatek, 1x łyżka do serwowania, 1x chochla do sosu, 1x widelec do serwowania, 1x łopatka do tortu

Model WMF Merit to sztućce emanujące ponadczasowym pięknem. Chociaż design serii WMF Merit może wydawać się prosty, został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Aby w pełni uświadomić sobie ich piękno, należy wziąć je do ręki. Ponadto dzięki użytym materiałom są one 150 razy bardziej wytrzymałe niż tradycyjne nierdzewne sztućce. Nawet po latach użytkowania pozostaną bez rys! Cromargan protect® znajduje się we wszystkich często i intensywnie użytkowanych częściach sztućców. Więcej informacji o materiale Cromargan protect® można znaleźć tutaj.

KOD PRODUCENTA: 11.4000.6341

O firmie WMF

WMF

Marka WMF jest synonimem niemieckiej precyzji, tradycji, nowoczesnych technologii i trendów. Celem firmy jest zapewnienie swoim klientom doskonałego sprzętu do gotowania i serwowania. Ergonomiczne, wyrafinowane produkty wysokiej jakości szczycą się szeregiem nagród za design i patenty technologiczne.