produkt nie jest już w sprzedaży

Sztućce Loft: chochla do sosu

Opis produktu

Chochla do sosu Loft może być również używana do dressingów. Chochla na końcu uchwytu jest idealna do nabierania i podawania sosów lub dressingów. Chochla do sosu przeznaczona jest głównie do serwowania na stół i umożliwia precyzyjne dozowanie małych ilości sosów prosto na talerz. Do każdej kolekcji sztućców WMF można dobrać chochlę do sosu o takim samym wzornictwie.

Chochla do sosu Loft wykonana jest ze szlachetnej stali nierdzewnej Cromargan®. Pasuje do kolekcji sztućców Loft Cromargan® i Loft Cromargan protect®.

Sztućce WMF Loft to dyskretny, ale interesujący design. Czyste, geometryczne kształty i matowa powierzchnia sprawiają, że sztućce Loft dają wrażenie lekkości i elegancji. Rzeczowy, formalny design przywodzi na myśl dzieła purystów. Elegancki, lekko matowy uchwyt odcina się od przedniej części sztućców, a miejsce połączenia jest wyraźnie załamane. Różnicę podkreśla odmienne wykończenie powierzchni. Polerowana na wysoki połysk część funkcyjna stopniowo przechodzi w matowy uchwyt.

KOD: WM1264186090

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu