produkt nie jest już w sprzedaży

Sztućce Linum: widelec do serwowania

Opis produktu

Elegancki widelec do serwowania Linum o wyważonych proporcjach służy do serwowania krojonych mięs, rolad, wędlin, serów, łososia lub marynowanych przysmaków. Można go również wykorzystać w kuchni do przytrzymywania mięsa podczas filetowania lub gorącej pieczeni podczas krojenia.

Widelec do serwowania posiada dwa długie zęby, które umożliwiają łatwe i bezpieczne nadzianie potrawy. Świetnie sprawdzi się do stylowego podawania potraw przy stole.

Do każdej serii sztućców WMF znajdą Państwo pasujący widelec do serwowania.

Harmonijne kształty sztućców Linum z warsztatu Porshe Design Studio znakomicie sprawdzą się i w codziennym użyciu, i jako gustowna dekoracja świątecznego stołu. Subtelny design sztućców z lekkością łączy się z każdym stylem nakrycia i znajdzie swoje miejsce w każdej kuchni. Wyjątkowy kształt noży Linum, charakteryzujący się specjalnie zakrzywioną rękojeścią, sprawia, że świetnie leżą w dłoni. Noże z serii Linum są wykonane z jednego kawałka hartowanej stali, co jest gwarancją długotrwałej ostrości.

  • Prosty design, elegancko szlifowana powierzchnia
  • Nagrodzone prestiżową nagrodą za design: iF Design Award
  • Z wysokiej jakości stali nierdzewnej Cromargan®
  • Można myć w zmywarce

Sztućce Linum wykonane są z najwyższej jakości szlachetnej stali nierdzewnej Cromargan®, na którą składa się 72% stali, 18% chromu i 10% niklu. Jest to materiał trwały, nierdzewny i odporny na działania czynników zewnętrznych. Łatwy w konserwacji.

KOD: WM1202306030

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu