produkt nie jest już w sprzedaży

Sztucce Linum: sztućce do sałatek, duże

Opis produktu

Sztućce do sałatek Linum są odpowiednie do sałatek i różnego rodzaju makaronu. Sztućce mają długie rękojeści, dzięki czemu nie wpadną do miski lub sałatki podczas mieszania.

Klasyczne sztućce do sałatek składają się z dwóch łyżek: jedna posiada pełną główkę, druga natomiast ma wcięcie umożliwiające odcedzenie sosu sałatkowego w trakcie podawania. Sztućce sprawdzą się do mieszania sałatki podczas jej przygotowania oraz do serwowania porcji sałatki przy stole, bezpośrednio z miski.

Sztućce do sałatek są oferowane w dwóch wielkościach.

Do każdej serii sztućców WMF znajdą Państwo pasujące sztućce do sałatek.

Harmonijne kształty sztućców Linum z warsztatu Porshe Design Studio znakomicie sprawdzą się i w codziennym użyciu, i jako gustowna dekoracja świątecznego stołu. Subtelny design sztućców z lekkością łączy się z każdym stylem nakrycia i znajdzie swoje miejsce w każdej kuchni. Wyjątkowy kształt noży Linum, charakteryzujący się specjalnie zakrzywioną rękojeścią, sprawia, że świetnie leżą w dłoni. Noże z serii Linum są wykonane z jednego kawałka hartowanej stali, co jest gwarancją długotrwałej ostrości.

  • Prosty design, elegancko szlifowana powierzchnia
  • Nagrodzone prestiżową nagrodą za design: iF Design Award
  • Z wysokiej jakości stali nierdzewnej Cromargan®
  • Można myć w zmywarce

Sztućce Linum wykonane są z najwyższej jakości szlachetnej stali nierdzewnej Cromargan®, na którą składa się 72% stali, 18% chromu i 10% niklu. Jest to materiał trwały, nierdzewny i odporny na działania czynników zewnętrznych. Łatwy w konserwacji.

KOD: WM1202216030

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu