produkt nie jest już w sprzedaży

Sztućce Linum: łyżka do serwowania

Opis produktu

Z pomocą łyżki do serwowania Linum o czystych kształtach, podawanie Państwa dzieł kulinarnych będzie przyjemnością.

Łyżka do serwowania, znana także jako łyżka do ziemniaków lub warzyw, jest niezbędna do eleganckiego serwowania potraw. Można jej użyć do podawania dań jarskich, ryżu, ziemniaków i różnego rodzaju deserów. Jest większa niż standardowa łyżka o zbliżonym do koła kształcie, co umożliwia łatwiejsze nabieranie żywności. Dzięki długiej rękojeści jest również odpowiednia do serwowania przy stole.

Do każdej serii sztućców WMF znajdą Państwo pasująca łyżkę do serwowania.

Harmonijne kształty sztućców Linum z warsztatu Porshe Design Studio znakomicie sprawdzą się i w codziennym użyciu, i jako gustowna dekoracja świątecznego stołu. Subtelny design sztućców z lekkością łączy się z każdym stylem nakrycia i znajdzie swoje miejsce w każdej kuchni. Wyjątkowy kształt noży Linum, charakteryzujący się specjalnie zakrzywioną rękojeścią, sprawia, że świetnie leżą w dłoni. Noże z serii Linum są wykonane z jednego kawałka hartowanej stali, co jest gwarancją długotrwałej ostrości.

  • Prosty design, elegancko szlifowana powierzchnia
  • Nagrodzone prestiżową nagrodą za design: iF Design Award
  • Z wysokiej jakości stali nierdzewnej Cromargan®
  • Można myć w zmywarce

Sztućce Linum wykonane są z najwyższej jakości szlachetnej stali nierdzewnej Cromargan®, na którą składa się 72% stali, 18% chromu i 10% niklu. Jest to materiał trwały, nierdzewny i odporny na działania czynników zewnętrznych. Łatwy w konserwacji.

KOD: WM1202166030

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu