produkt nie jest już w sprzedaży

Sztućce Linum: łyżeczka do espresso

Opis produktu

Łyżeczka do espresso Linum o prostym kształcie sprawdzi się do podawania świeżo zaparzonego espresso na wiele sposobów. Klasyczne, 30 ml espresso, maleńkie i intensywne ristretto, pobudzające doppio lub lekkie macchiato z warstwą mlecznej pianki. Które Państwo wybiorą?

Łyżeczka do espresso, zwana także łyżeczką mokka, jest zaprojektowana specjalnie do podawania włoskiej kawy w małej filiżance na spodku. Jest więc mniejsza i drobniejsza od standardowej łyżeczki do kawy / herbaty. Używa się jej do podawania espresso, do zamieszania cukru i mleka oraz delektowania się aksamitną pianką. Nadaje się również do serwowania herbaty lub innych napojów w małych filiżankach. Zastosowanie znajdzie także podczas podawania minideserów typu panna cotta w malutkich miseczkach.

Do każdej serii sztućców WMF znajdą Państwo w ofercie pasującą łyżeczkę do espresso.

Harmonijne kształty sztućców Linum z warsztatu Porshe Design Studio znakomicie sprawdzą się i w codziennym użyciu, i jako gustowna dekoracja świątecznego stołu. Subtelny design sztućców z lekkością łączy się z każdym stylem nakrycia i znajdzie swoje miejsce w każdej kuchni. Wyjątkowy kształt noży Linum, charakteryzujący się specjalnie zakrzywioną rękojeścią, sprawia, że świetnie leżą w dłoni. Noże z serii Linum są wykonane z jednego kawałka hartowanej stali, co jest gwarancją długotrwałej ostrości.

  • Prosty design, elegancko szlifowana powierzchnia
  • Nagrodzone prestiżową nagrodą za design: iF Design Award
  • Z wysokiej jakości stali nierdzewnej Cromargan®
  • Można myć w zmywarce

Sztućce Linum wykonane są z najwyższej jakości szlachetnej stali nierdzewnej Cromargan®, na którą składa się 72% stali, 18% chromu i 10% niklu. Jest to materiał trwały, nierdzewny i odporny na działania czynników zewnętrznych. Łatwy w konserwacji.

KOD: WM1202096030

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu