produkt nie jest już w sprzedaży

Sztućce Linum Cromargan protect®: łyżka

Opis produktu

Sprawdzone minimalistyczne kształty w nowej wersji materiału

Łyżka Linum wyróżniająca się eleganckim minimalizmem jest odpowiednia głównie do zup podawanych w głębokim talerzu i sosów.

Można ją także wykorzystać do serwowania potraw, nabierania sałatki, makaronu, risotto lub kaszy. Łyżka jest wielkości średnich sztućców do sałatki. Na stole umieszczamy ją po prawej stronie talerza i noża.

Do każdej serii sztućców WMF znajdą Państwo pasującą łyżkę.

Sztućce Linumo prostym designie i szczotkowanej, jedwabistej powierzchni gustownie dopełnią każdą zastawę stołową, ale w szczególności zauroczą miłośników prostych linii i minimalizmu. Harmonijne kształty polerowanych sztućców Linum z warsztatu Porshe Design Studio znakomicie sprawdzą się zarówno w codziennym użyciu, jak i w roli dekoracji świątecznego stołu. Subtelny design sztućców z lekkością łączy się z każdym stylem nakrycia i znajdzie swoje miejsce w każdej kuchni. Wyjątkowy kształt noży Linum, charakteryzujący się specjalnie zakrzywioną rękojeścią, sprawia, że świetnie leżą w dłoni. Noże z serii Linum są wykonane z jednego kawałka hartowanej stali, co jest gwarancją długotrwałej ostrości.

Sztućce Linum uzyskały prestiżową nagrodę za design: iF Design Award 2016.

Popularne minimalistycznie proste sztućce Linum w roku 2017 pojawiają się w nowej wersji wykonanej ze szlachetnej stali nierdzewnej ze specjalną ochroną przeciw uszkodzeniom mechanicznym Cromargan protect®. Dzięki użytym materiałom są sto pięćdziesiąt razy bardziej odporne niż klasyczne sztućce nierdzewne. Można je myć w zmywarce. Nawet po latach użytkowania pozostaną bez zarysowań! Cromargan protect® znajduje się we wszystkich często i intensywnie używanych częściach sztućców. Więcej informacji o materiale Cromargan protect® można znaleźć tutaj.

KOD: WM1202016330

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu