produkt nie jest już w sprzedaży

Sztućce Linum Cromargan protect®: łyżeczka do espresso

Opis produktu

Sprawdzone minimalistyczne kształty w nowej wersji materiału

Łyżeczka do espresso Linum o prostym kształcie sprawdzi się do podawania świeżo zaparzonego espresso na wiele sposobów. Klasyczne, 30 ml espresso, maleńkie i intensywne ristretto, pobudzające doppio lub lekkie macchiato z warstwą mlecznej pianki. Które Państwo wybiorą?

Łyżeczka do espresso, zwana także łyżeczką mokka, jest zaprojektowana specjalnie do podawania włoskiej kawy w małej filiżance na spodku. Jest więc mniejsza i drobniejsza od standardowej łyżeczki do kawy / herbaty. Używa się jej do podawania espresso, do zamieszania cukru i mleka oraz delektowania się aksamitną pianką. Nadaje się również do serwowania herbaty lub innych napojów w małych filiżankach. Zastosowanie znajdzie także podczas podawania minideserów typu panna cotta w malutkich miseczkach.

Do każdej serii sztućców WMF znajdą Państwo w ofercie pasującą łyżeczkę do espresso.

Sztućce Linumo prostym designie i szczotkowanej, jedwabistej powierzchni gustownie dopełnią każdą zastawę stołową, ale w szczególności zauroczą miłośników prostych linii i minimalizmu. Harmonijne kształty polerowanych sztućców Linum z warsztatu Porshe Design Studio znakomicie sprawdzą się zarówno w codziennym użyciu, jak i w roli dekoracji świątecznego stołu. Subtelny design sztućców z lekkością łączy się z każdym stylem nakrycia i znajdzie swoje miejsce w każdej kuchni. Wyjątkowy kształt noży Linum, charakteryzujący się specjalnie zakrzywioną rękojeścią, sprawia, że świetnie leżą w dłoni. Noże z serii Linum są wykonane z jednego kawałka hartowanej stali, co jest gwarancją długotrwałej ostrości.

Sztućce Linum uzyskały prestiżową nagrodę za design: iF Design Award 2016.

Popularne minimalistycznie proste sztućce Linum w roku 2017 pojawiają się w nowej wersji wykonanej ze szlachetnej stali nierdzewnej ze specjalną ochroną przeciw uszkodzeniom mechanicznym Cromargan protect®. Dzięki użytym materiałom są sto pięćdziesiąt razy bardziej odporne niż klasyczne sztućce nierdzewne. Można je myć w zmywarce. Nawet po latach użytkowania pozostaną bez zarysowań! Cromargan protect® znajduje się we wszystkich często i intensywnie używanych częściach sztućców. Więcej informacji o materiale Cromargan protect® można znaleźć tutaj.

KOD: WM1202096330

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu