produkt nie jest już w sprzedaży

Sztućce Lingo Cromargan protect®: łyżka do serwowania

Opis produktu

Łyżka do serwowania Lingo, czasem zwana łyżką do warzyw lub ziemniaków, jest niezbędna do sprawnego podawania jedzenia. Używana jest do warzyw, ryżu, ziemniaków, leguminy. Jest większa od zwykłej łyżki. Główka jest raczej okrągła, niż owalna, co ułatwia nabieranie jedzenia. Długi uchwyt ułatwia serwowanie przy stole.

Sztućce Lingo zachwycają od pierwszego spojrzenia. Te eleganckie, polerowane na wysoki połysk sztućce z nietypowym, wklęsłym uchwytem, niemal natychmiast przykuwają uwagę. Nie sposób również nie zwrócić uwagi na ich błysk. Równie dobre wrażenie sprawiają po wzięciu do ręki, kiedy zwracają uwagę ich wyważone proporcje i wygięta tylna strona. Noże posiadają kute, łączone z uchwytem ostrze.

Sztućce wykonano ze szlachetnej stali nierdzewnej ze specjalną ochroną przed uszkodzeniami mechanicznymi Cromargan protect®. Dzięki temu sztućce są 150x bardziej wytrzymałe, niż zwyczajne sztućce ze stali nierdzewnej. Zarysowania nie pojawią się na nich nawet po latach użytkowania! Cromargan protect® stosowany jest we wszystkich często i intensywnie używanych sztućcach. Więcej informacji o materiale Cromargan protect® można znaleźć tutaj.

KOD: WM1277166340

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu