produkt nie jest już w sprzedaży

Sztućce Kult Cromargan protect®: zestaw łyżeczek do espresso

6 sztuk

Opis produktu

Łyżeczka do espresso Kult, zwana również łyżeczką mokka, używana jest wyłącznie do espresso. Wyśmienicie nadaje się też do herbaty. Słynna włoska kawa espresso podawana jest zwykle po posiłku, a łyżeczka do espresso została zaprojektowana specjalnie do spodka małej filiżanki, przeznaczonej do tego napoju. Łyżka do espresso jest mniejsza i drobniejsza, niż zwykła łyżeczka do kawy / herbaty. Do każdej kolekcji sztućców WMF można dobrać łyżeczki do espresso o takim samym wzornictwie.

Sztućce WMF Kult przyciągają uwagę czystym, harmonijnym kształtem. Ich linia jest w zasadzie klasyczna, ale jednocześnie prosta i nowoczesna. Wszystkie sztućce kolekcji Kult są doskonale wyważone i przyjemne w użyciu. Znakomite wrażenie podkreśla lekkie zaokrąglenie przedniej strony. Pasują zarówno do klasycznej, jak i nowoczesnej porcelany.

Sztućce Kult są wykonane ze stali szlachetnej ze specjalną ochroną przeciw mechanicznym uszkodzeniom Cromargan protect®. Ponadto dzięki użytym materiałom są one 150x wytrzymałe niż tradycyjne nierdzewne sztućce. Nawet po latach użytkowania pozostaną bez rys! Cromargan protect® znajduje się we wszystkich często i intensywnie użytkowanych częściach sztućców. Więcej informacji o materiale Cromargan protect® można znaleźć tutaj.

KOD: WM1260966340

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu