produkt nie jest już w sprzedaży

Sztućce Evoque Cromargan protect®: łyżka do serwowania

Opis produktu

Sztućce Evoque dzięki swoim bezpretensjonalnym kształtom tworzą kompozycję, która rozświetli każdy stół. Płynne przejścia i jedwabiście matowa powierzchnia zapewniają doskonałą harmonię. Podwójnie szczotkowana powierzchnia materiału Cromargan protect® daje wrażenie aksamitnej miękkości, a połączenie z zaokrąglonymi krawędziami sprawia, że używanie sztućców Evoque jest czystą przyjemnością. Dzięki wyraźnemu podkreśleniu długości sztućce z tej serii szczególnie dobrze pasują do dużych talerzy. Rękojeści są puste w środku, bardzo przyjemne w użyciu.

Łyżka do serwowania Evoque, czasem zwana łyżką do warzyw lub ziemniaków, jest niezbędna do podawania jedzenia we właściwy i doskonały sposób. Używana jest do warzyw, ryżu, ziemniaków, leguminy. Jest większa od zwykłej łyżki. Główka jest raczej okrągła niż owalna, co ułatwia nabieranie jedzenia. Długi uchwyt ułatwia serwowanie przy stole.

Sztućce Evoque, WMF w skrócie:

  • Jedwabiście matowa, podwójnie szczotkowana powierzchnia
  • Ze szlachetnej stali nierdzewnej ze specjalną ochroną przeciw uszkodzeniom mechanicznym
  • Wyraźna długość, sztućce odpowiednie do dużych talerzy
  • Twardy materiał, zaokrąglone krawędzie do przyjemnego użytku
  • Zrównoważone proporcje
  • Pusta w środku rękojeść noża do wygodnego użytku
  • Noże z wkładaną kutą klingą, które długo zachowają ostrość
  • Można myć w zmywarce do naczyń

Sztućce są wykonane ze szlachetnej stali nierdzewnej ze specjalną ochroną przed uszkodzeniem mechanicznym Cromargan protect®. Dzięki temu materiałowi sztućce są 150x bardziej wytrzymałe niż tradycyjne sztućce nierdzewne. Nawet po latach użytkowania nie będzie na nich śladu zadrapań! Cromargan protect® znajduje się we wszystkich często i intensywnie użytkowanych częściach sztućców. Więcej informacji o materiale Cromargan protect® znajdą Państwo tutaj.

KOD: WM1122166330

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu