produkt nie jest już w sprzedaży

Sztućce Dune: chochelka

Opis produktu

Głęboka chochelka Dune o poręcznym kształcie świetnie nadaje się do nabierania, nalewania i serwowania idealnych porcji zup oraz duszonych dań takich jak gulasze czy potrawki, stylowo i bez rozlewania. Ten wielozadaniowy pomocnik doskonale sprawdzi się podczas przygotowywania risotto, do stopniowego dolewania płynu. Chochelka swoje zastosowanie znajdzie także przy serwowaniu sałatki owocowej, nabieraniu owoców czy nalewaniu ponczu.

Do każdej kolekcji sztućców WMF znajdą Państwo pasującą chochelkę.

Sztućce Dune to przykład klasycznego, uniwersalnego designu WMF. Ich proste, czyste linie świadczą o wyrafinowanej elegancji. Dzięki atrakcyjnym, lekko zaokrąglonym kształtom pasują do wszystkich typów wnętrz. Docenią Państwo ich urok przy rodzinnej kolacji, jak i uroczyście zastawionym stole.

Sztućce Dune wykonane są z wysokiej jakości szlachetnej stali nierdzewnej Cromargan®, na którą składa się 72% stali, 18% chromu i 10% niklu. Materiał jest trwały, nierdzewny i odporny na działanie kwasów spożywczych. Cromargan® charakteryzuje się pięknym połyskiem i jest łatwy w czyszczeniu.

KOD: WM1103146040

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu