produkt nie jest już w sprzedaży

Sztućce Corvo Cromargan protect®: chochelka

Opis produktu

Głęboka chochelka Corvo o eleganckich proporcjach umożliwi serwowanie idealnych porcji zup czy najróżniejszych duszonych potraw. Można ją także wykorzystać podczas przygotowywania risotto, do stopniowego dodawania płynów. Doskonale sprawdzi się zarówno do podawania gulaszu, jak i do nalewania ponczu czy serwowania sałatki owocowej na talerz. Po prostu wielofunkcyjny i nieoceniony pomocnik w każdej kuchni!

Do każdej kolekcji sztućców WMF znajdą Państwo pasującą chochelkę.

Corvo to sztućce o dwu obliczach. Nóż można albo położyć, tak jak każdy inny, zwyczajny nóż, albo postawić go na ostrzu. Kiedy nóż stoi na ostrzu, design uchwytu odpowiada widelcowi. Kiedy leży, wygląda tak, jak uchwyt widelca z boku. Choć jest dosyć szeroki, idealnie dopasowuje się do dłoni. Aksamitne, matowe wykończenie podkreśla wyjątkowy styl sztućców.

Sztućce są wykonane ze stali szlachetnej ze specjalną ochroną przeciw mechanicznym uszkodzeniom Cromargan protect®. Ponadto, dzięki użytym materiałom, są one sto pięćdziesiąt razy bardziej wytrzymałe niż tradycyjne nierdzewne sztućce. Nawet po latach użytkowania pozostaną bez zarysowań! Cromargan protect® znajduje się we wszystkich często i intensywnie użytkowanych częściach sztućców. Więcej informacji o materiale Cromargan protect® można znaleźć tutaj.

KOD: WM1158146330

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu