WMF

Sztućce Boston: zestaw średni 66 sztuk

z jednego kawałka stali, polerowane

  • 2 124 zł
  • w magazynie 2 szt.
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Opis produktu

12x łyżka, 12x widelec, 12x nóż, 12x łyżeczka do kawy/herbaty, 12x widelec deserowy, 1x sztućce do sałatek 2-częściowe, 1x łyżka do serwowania, 1x chochla do sosu, 1x widelec do serwowania, 1x łopatka do tortu

Sztućce WMF Boston o nowoczesnym kształcie, bez zbędnych zdobień. Łatwe w codziennym użyciu. Idealne dla tych, którzy cenią prostą formę. Dzięki odpowiedniej długości i proporcjom, pasują zarówno do tradycyjnej, jak i nowoczesnej zastawy stołowej.

Sztućce Boston są wykonane z wysokiej jakości szlachetnej stali nierdzewnej Cromargan®, na którą składa się 72% stali, 18% chromu i 10% niklu. Jest to materiał trwały, nierdzewny, odporny na kwasy spożywcze. Cromargan® pięknie się błyszczy, a przy tym łatwo się go czyści.

KOD PRODUCENTA: 11.2000.6041

O firmie WMF

WMF

Marka WMF jest synonimem niemieckiej precyzji, tradycji, nowoczesnych technologii i trendów. Celem firmy jest zapewnienie swoim klientom doskonałego sprzętu do gotowania i serwowania. Ergonomiczne, wyrafinowane produkty wysokiej jakości szczycą się szeregiem nagród za design i patenty technologiczne.

Kod: WM1120006041
Marka: WMF
Seria: WMF Boston
Designer: Peter Bäurle
Materiał: nadaje się do zmywarki
polerowane
stal nierdzewna Cromargan®