produkt nie jest już w sprzedaży

Sztućce Atria: widelec do deserów

Opis produktu

Widelec do deserów Atria będzie idealnym dopełnieniem sztućców z tej samej serii także podczas ostatniego dania – słodkiego zakończenia posiłku w formie puszystego biszkoptu z kremem truskawkowym lub czekoladowego sufletu z bitą śmietaną.

Widelec do deserów (lub widelec do ciasta) jest odpowiedni do najróżniejszych ciast i tortów, ale także jak sama nazwa wskazuje, nadaje się do innych deserów. Można go także użyć do słonych przystawek, drobnych przekąsek oraz wszelkich smakołyków, od mini roladek z łososia po koreczki serowe. Zazwyczaj ma trzy ząbki służące do krojenia i nabierania potraw. Przednia część widelca deserowego jest mniejsza i węższa od klasycznego widelca.

Do każdej serii sztućców WMF znajdą Państwo pasujący widelec do deserów.

Sztućce Atria marki WMF charakteryzują się bezpretensjonalnym i prostym stylem. Idealnie nadają się do codziennego użytku, ale zdadzą egzamin również podczas rodzinnych zjazdów i ważnych uroczystości. Uniwersalna forma sztućców sprawdzi się w zestawie z tradycyjną, jak i nowoczesną porcelaną.

Sztućce Atria wykonane są z najwyższej jakości szlachetnej stali nierdzewnej Cromargan®, na którą składa się 72% stali, 18% chromu i 10% niklu. Jest to materiał trwały, nierdzewny i odporny na działania czynników zewnętrznych. Cromargan® pięknie się błyszczy i jest łatwy w konserwacji.

KOD: WM1276646040

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu